Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora Fenix


panwiesio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: PanWiesio
Nick osoby oskarżonej: Fenix
Powód napisania skargi: nadużycie rangi
Godzina zdarzenia: okolice 22:30
Dokładna data zdarzenia: 04.07.2023
Opis sytuacji: na twitterze była wiadomość że Fenix nie umie jeździć to ja napisałem że fenix to cj i że nie polecam go po czym dostałem mute na 24h za obrazę administratora
Dowody: image.thumb.png.0dd554ca94d9db6b240267610101eb77.png
Coś od siebie: Uważam że kara jest przesadzona bo jakby ktoś do mnie napisał że jestem cejotem i zgłosiłbym tą sytuację to raczej ta osoba by dostała co najwyżej warna

  • Lubię to 1
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś kogoś zgłosił normalnie dostałby karę. Co do długości kary. Nie jest to twoja pierwsza kara za niestosowne słowa w stronę Administracji. Twoje słownictwo w moją stronę od jakiegoś czasu jest niestosowne dlatego tak wysoka kara. Żadnych uprawnień nie przekroczyłem gdyż nie przekroczyłem taryfikatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fenix04. napisał:

Jakbyś kogoś zgłosił normalnie dostałby karę. Co do długości kary. Nie jest to twoja pierwsza kara za niestosowne słowa w stronę Administracji. Twoje słownictwo w moją stronę od jakiegoś czasu jest niestosowne dlatego tak wysoka kara. Żadnych uprawnień nie przekroczyłem gdyż nie przekroczyłem taryfikatora.

No na prawdę jest to dopiero 2 wyciszenie od ciebie za niestosowne słowa do administracji pierwsze było za przerobienie twoje nicku na "Penis"  plus moje słownictwo w twoim kierunku całkowicie się nie zmieniło zawsze przerabiam nicku administracji jak pod coś pasują i tylko ty sprute miałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...