Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SAFD | Ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.f4e04568bce7c8e9b5a69fed39c42e3c.png

San Andreas Fire Department to jedna z frakcji stacjonujących w Las Venturas, jednocześnie pełniąca swoje obowiązki na terenie całego stanu San Andreas aby zapewnić tutejszym mieszkańcom spokój, bezpieczeństwo. Jednostka No. One to w pełni samowystarczalna jednostka, mogąca rozdysponować swoje jednostki do niemalże każdego działania, na które przygotowane są jednostki; wysokościowe, wodne, lotnicze, górskie, a to wszystko za sprawą nowoczesnego wyposażenia, które zostało odpowiednio dostosowane do panujących zagrożeń w naszym stanie. Co warto zaznaczyć priorytetem dla w/w frakcji jest komunikacja, relacja i pozytywne nastawienie względem obywateli, zaś motto służyć i chronić to również część wyznania naszych strażaków.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

W tym temacie znajdziecie wszelkie informacje nt. zmian zarówno strukturalnych jak i ogólnych, które bezpośrednio dotyczą frakcji San Andreas Fire Department. Również to miejsce będzie stanowiło główny trzon dokumentacji służbowej, co do której zarząd frakcji zobowiązuje się aby prowadzić regularnie oraz sumiennie. Do wszelakich publikacji treści zostają uprawnione następujące osoby: @tadzik5728

Edytowane przez tadzik5728
 • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • wujekeddy zablokował(a), promował(a), podpiął/eła, przestał(a) promować i promował(a) ten temat

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png06.07.2023 - Aktualizacja frakcji oraz zmiany zarządu.
• Zmiana zarządu frakcji oraz jej zawieszenie do czasu kompletnej renowacji, zmiany struktur, zasad funkcjonowania, przejście z Polskiego stylu rozgrywki na semi-amerykański, zachowując przy tym jedynie niektóre elementy rozgrywki RolePlay, dodatkowo od dnia dzisiejszego rozpoczynają się prace nad nowym Fire Station, wozami, skinami. Wraz z tym ogłoszeniem chciałbym wraz z @finniusz poinformować przyszłych członków frakcji iż chcemy zmienić dotychczasowe podejście do Fire Department, chcemy aby nie była ta frakcja kojarzona z nudnymi wyjazdami na drzewka czy sztuczne klepanie bindów by odegrać RolePlay, prowadzamy nowe i świeże podejście, całkowicie usuwamy wszelkie, niepraktyczne materiały szkoleniowe, które jedynie przyprawiały graczy o zawroty głowy, pozostajemy przy tym co może faktycznie zdarzyć się na serwerze, a dodatkowo wprowadzamy zarówno więcej luzu/interakcji i możliwości dla członków frakcji poczynając od nowych wydziałów, przechodząc na nowe stopnie i kończąc zaś na całkowicie innym stylu rozgrywki - kreując grę we własnym gronie o czym na przestrzeni kilkunastu dni będziecie mogli się przekonać. Reasumując - zapraszam wszystkich na discord frakcji, który został podany powyżej oraz do śledzenia ów kanały aby być na bieżąco ze wszelkimi zmianami. Pozdrawia zarząd San Andreas Fire Department.

 • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • wujekeddy przestał(a) promować temat
 • 2 tygodnie później...

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png 10.08.2023 - Aktualizacja składu frakcji na szczeblu Beginners.

@roko33 Zostaje powołany za zgodą Komisji Spraw Frakcyjnych na stanowisko Firefighter Class I, tym samym zasila szeregi Beginners struktur Fire Department!
@teror_pickup Zostaje powołany za zgodą Komisji Spraw Frakcyjnych na stanowisko Firefighter Class I, tym samym zasila szeregi Beginners struktur Fire Department!

 • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png 13.08.2023 - Aktualizacja składu struktur na szczeblu Fire Academy.

 @lechubomba Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @kopacka Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @bartekfal Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @xyrex3467 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @niemiec5781 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @GPSuper Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @elomordziaty_1 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @alinek_kenila Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @cavern6078 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @cho3hla Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @cristianoronaldo1312 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @marcinnajman. Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @N3BELEK Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @.xpioterx Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @HOTczaro Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @jacek5339 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @teror_02 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @nvzsss Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!
 @maksoksonek Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!

 • Lubię to 1
 • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png 14.08.2023 - Aktualizacja składu struktur na szczeblu Fire Academy.

 @marcinnajman. opuszcza struktury Fire Department na stopniu Candidate Firefighter, na własne życzenie.
 @HOTczaro zostaje wyrzucony ze struktur Fire Department na stopniu Candidate Firefighter, ze względu na złe zachowanie w trakcie pełnienia służby, dodatkowo trafia on na czarną listę struktur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png 16.08.2023 - Aktualizacja składu struktur na szczeblu Fire Academy.
 @.oghoffa Zostaje wydalony ze struktury Fire Department na stopniu Candidate Firefighter ze względu na uczestniczenie w życiu frakcji na innym serwerze oraz podejrzenia dot. udostępnienia materiałów frakcji na rzecz innego projektu (brak chęci współpracy). Tym samym zostaje on wpisany na czarną listę frakcji.
 @cavern6078 Dobrowolnie opuszcza szeregi San Andreas Fire Department na stopniu Candidate Firefighter, ze względu na brak aktywności, odejście w trakcie trwania akademii - zostaje wpisany na czarną listę frakcji za blokowanie miejsca innym użytkownikom.

 

Edytowane przez wujekeddy
 • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png 18.08.2023 - Aktualizacja składu struktur na szczeblu Fire Department.
• Candidate Firefighter @kopacka podchodzi do egzaminu kończącego Fire Academy, tym samym zdając go z wynikiem ogólnym 97.5%.
• Candidate Firefighter @bartekfal podchodzi do egzaminu kończącego Fire Academy, tym samym zdając go z wynikiem ogólnym 100%.
• Candidate Firefighter @alinek_kenila podchodzi do egzaminu kończącego Fire Academy, tym samym zdając go z wynikiem ogólnym 87.5%.
• Candidate Firefighter @xyrex3467 podchodzi do egzaminu kończącego Fire Academy, tym samym zdając go z wynikiem ogólnym 92.5%.
• Candidate Firefighter @MinioN. podchodzi do egzaminu kończącego Fire Academy, tym samym zdając go z wynikiem ogólnym 82.5%.
• Candidate Firefighter @jacek5339 podchodzi do egzaminu kończącego Fire Academy, tym samym zdając go z wynikiem ogólnym 87.5%.
• Candidate Firefighter @.xpioterx podchodzi do egzaminu kończącego Fire Academy, tym samym zdając go z wynikiem ogólnym 87.5%.
 Candidate Firefighter @GPSuper zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na ściąganie w trakcie egzaminu.
 Candidate Firefighter @nvzsss zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na uczestniczenie w życiu organizacji przestępczej, tym samym zasila on czarną listę frakcji.

Edytowane przez michas._.
 • Lubię to 4
 • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png 19.08.2023 - Zmiany składu struktur na szczeblu Fire Department.

Firefighter Class I @roko33 otrzymuje awans na stopień Firefighter Class III za dużą aktywność oraz pomoc przy akademii, gratulujemy!
Firefighter Class I @SoX otrzymuje awans na stopień Firefighter Class III za dużą aktywność oraz pomoc przy akademii, gratulujemy!
Firefighter Class I @kopacka otrzymuje awans na stopień Firefighter Class II za dużą aktywność oraz pomoc przy akademii, gratulujemy!
Firefighter Class I @bartekfal otrzymuje awans na stopień Firefighter Class II za dużą aktywność oraz pomoc przy akademii, gratulujemy!

 Candidate Firefighter @elomordziaty_1 zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na złe reprezentowanie frakcji poza służbą.

Edytowane przez michas._.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png 21.08.2023 - Zmiany składu struktur Fire Academy na szczeblu Staff.

• Candidate Firefighter @kubx2000 zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na zerową aktywność w trakcie trwania akademii, tym samym trafia on na czarną listę frakcji z możliwością apelacji.
• Candidate Firefighter @Kokolino69 zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na zerową aktywność w trakcie trwania akademii, tym samym trafia on na czarną listę frakcji z możliwością apelacji.
• Candidate Firefighter @ajgorex zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na zerową aktywność w trakcie trwania akademii, tym samym trafia on na czarną listę frakcji z możliwością apelacji.
• Candidate Firefighter @adixlive zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na zerową aktywność w trakcie trwania akademii, tym samym trafia on na czarną listę frakcji z możliwością apelacji.

 • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png  21.08.2023 - Aktualizacja składu struktur na szczeblu Fire Department.
• Candidate Firefighter @N3BELEK podchodzi do egzaminu kończącego Fire Academy, tym samym zdając go z wynikiem ogólnym 85%.
 Candidate Firefighter @koxuwq zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na nie przystąpienie do egzaminu kończącego akademię, tym samym zasila czarną listę frakcji z możliwością apelacji.
 Candidate Firefighter @cristianoronaldo1312 zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na nie przystąpienie do egzaminu kończącego akademię, tym samym zasila czarną listę frakcji z możliwością apelacji.
 Candidate Firefighter @beback_ zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na nie przystąpienie do egzaminu kończącego akademię, tym samym zasila czarną listę frakcji z możliwością apelacji.
 Candidate Firefighter @laverek zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na nie przystąpienie do egzaminu kończącego akademię, tym samym zasila czarną listę frakcji z możliwością apelacji.
 Candidate Firefighter @lechubomba zostaje wydalony z szeregów Fire Department ze względu na nie przystąpienie do egzaminu kończącego akademię, tym samym zasila czarną listę frakcji z możliwością apelacji.

Edytowane przez william_adams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 02.09.2023 I 
I Ogłoszenie: awanse w strukturach Fire Department  I

Firefighter I @pabeeel awansuję na stopień Firefighter III za wysoką akywność oraz pomoc zarządowi.
Firefighter I @.xpioterx awansuję na topień Firefighter II za wysoką aktywność.
Firefighter I @N3BELEK awansuję na topień Firefighter II za wysoką aktywność.
Firefighter I @jacek5339 awansuję na topień Firefighter II za wysoką aktywność.

Edytowane przez william_adams
 • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...

Data: 10.09.2023 I 
I Ogłoszenie: awanse w strukturach Fire Department  I

Firefighter III @pabeeel awansuję na stopień Engineer za za godne reprezentowanie frakcji.
Firefighter II @.xpioterx awansuję na topień Firefighter III za godne reprezentowanie frakcji.
Firefighter II @N3BELEK awansuję na topień Firefighter III za wysoką aktywność.


Data: 11.09.2023 I 
I Ogłoszenie: Zmiany w sztabie szkoleniowców I

 Engineer @pabeeel otrzymuję rangę Trainer, tym samym pełni funkcję szkoleniowca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png15.09.2023 - Zmiany składu struktur Fire Department na szczeblu Head Executive Staff.

@drabinson dobrowolnie odchodzi z posady Assistant Of Deputy Chief - dziękuje w imieniu całej frakcji za wkład włożony w rozbudowanie struktur. Trzymaj się powodzenia w dalszej karierze!

@pabeeel zostaje powołany na posadę - Deputy Chief.

 

Edytowane przez william_adams
 • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png15.09.2023 - Zmiany składu struktur Fire Academy na szczeblu Staff

• Candidate Firefighter @m0nstero zostaję wydalony z struktur Fire Department za otrzymanie maksymalnej ilości minusów.
• Candidate Firefighter @liquid.s1 opuszcza discorda frakcyjnego, bez powiadomienia Komisji Spraw frakcyjnych oraz High Staff'u, tym samym zasila ona Black liste bez możliwości apelacji.

Edytowane przez william_adams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png27.09.2023 - Zmiany składu struktur Fire Academy na szczeblu Staff. (zaległe)

 Candidate Firefighter @_infinyty_ wydalony z szeregów Fire Departament z powodu ściągania podczas egzaminu przyspieszonego, tym samym zostaje on wpisany na czarną listę frakcji.
 Candidate Firefighter @hdemt nie podchodzi do egzaminu kończącego akademie, tym samym zostaje on wydalony z szeregów Fire Departament. Zostaje on wypisany na czarną listę frakcji.

 image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png27.09.2023 - Aktualizacja składu struktur na szczeblu Fire Department.

• Candidate Firefighter @panwanilka zdaje egzamin przyśpieszony na Firefighter I z wynikiem pozytywnym 90% tym samym zyskuje dodatkowe uprawnienia.
• Candidate Firefighter @iksde.traper zdaje egzamin przyśpieszony na Firefighter I z wynikiem pozytywnym 85% tym samym zyskuje dodatkowe uprawnienia.
• Candidate Firefighter @lechubomba zdaje egzamin przyśpieszony z wynikiem pozytywnym 85% tym samym zostaje on awansowany na stopień Firefighter I i otrzymuje dodatkowe uprawnienia
• Candidate Firefighter @kacz00r. zdaje egzamin kończący akademie z wynikiem pozytywnym 75%. Tym samym zostaje on awansowany na stopień Firefighter I i otrzymuje dodatkowe uprawnienia.
• Candidate Firefighter @tadzik5728 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem pozytywnym 85%. Tym samym zostaje awansowany na stopień Firefighter I i otrzymuje dodatkowe uprawnienia.
• Candidate Firefighter @azorek33 zdaje egzamin kończący egzamin z wynikiem pozytywnym 75%. Tym samym zostaje awansowany na stopień Firefighter I i otrzymuje dodatkowe uprawnienia

 image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png23.09.2023 - Aktualizacja składu struktur na szczeblu Fire Department. 

  Firefighter Class III @n3belek zostaje zdegradowany na stopień Firefighter II za brak prefesjonalizmu poza służba oraz braku szacunku do służb Police Department.
•  Firefighter Class I @panwanilka za bardzo ogromną aktywność w tym tygodniu otrzymuje trzy plusy. Tym samym zostaje awansowany do stopnia Firefighter II za pięc plusów.

Edytowane przez william_adams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 tygodnie później...
 • 2 tygodnie później...

image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png 13.08.2023 - Aktualizacja składu struktur na szczeblu Fire Academy.

- @exter0789 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!

- @xxsaymon_ Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!

- @zjaranydzem Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!

- @deleten Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!

- @nequ45 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!

- @blaze2853 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!

- @_infinyty_ Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!

- @wojtex1041 Przechodzi pierwszy etap rekrutacji, tym samym wstępuje do struktur na stopień Candidate Firefighter. Gratulujemy!


Candidate Firefighter @remigior1075 zostaje wydalony i wpisany na Blackliste frakcji za zerowe zaainteresowanie frakcją.

Edytowane przez pabeeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 image.thumb.png.650420572c8b02f60949cd4814691865.png14.10.2023 - Aktualizacja składu struktur na szczeblu Fire Department.

 Firefighter Class III @.xpioterx otrzymuje awans na stopień Engineer za dużą aktywność oraz pomoc przy akademii, tym samym dołącza do grona Supervisor Staff, gratulujemy!
 Firefighter Class II @panwanilka otrzymuje awans na stopień Firefighter Class III za dużą aktywność oraz pomoc przy akademii, gratulujemy!
 Firefighter Class II @jacek5339 otrzymuje awans na stopień Firefighter Class III za dużą aktywność oraz pomoc przy akademii, gratulujemy! 
 Firefighter Class I @tadzik5728 otrzymuje awans na stopień Firefighter Class II za dużą aktywność, gratulujemy!
 Firefighter Class I @kacz00r. otrzymuje awans na stopień Firefighter Class II za dużą aktywność oraz pomoc przy akademii, gratulujemy! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...