Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick podczas statusu RP


fiflaczek

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 1879

Ile masz lat (wiek ic): 24

Wykształcenie: Technik informatyk

Opis postaci: Sensei Fiflak to cichy i bardzo spokojny informatyk do momentu kiedy ktoś go nie sprowokuje. Pochodzi z Las Venturas. Poza informatyką trenuje karate od 11 roku życia i ma 2 stopień czarnego pasa. Jest śniadej karnacji.

Background postaci: 24 latek o imieniu Fiflak urodzony w Las Venturas to syn emerytowanego informatyka. Od 1 klasy szkoły podstawowej posługiwał się językiem C++, przez co jego nauczycielka informatyki była pod wrażeniem. W  4 klasie podstawówki, do klasy Fiflaka doszło 4 piłkarzyków i się z nich nabijało bo nie był najlepszy w sportach. Najczęściej wyzywali go od nerdów, kujonów, zabierali mu śniadanie bili go i mówili, że nigdy sobie dziewczyny nie znajdzie. 3 miesiące później Fiflak już nie wytrzymywał psychicznie i powiedział tacie, że biją go w szkole. Okazało się że tata znał się z najlepszym Senseiem karate w San Andreas i wziął go pod swoje skrzydła. Trener pomagał mu zwiększyć sprawność fizyczną i nauczył go dużo umiejętności. Piłkarzyki dalej mu dokuczały, lecz nie wiedzieli że Fiflak zna karate. Kilka godzin później 4 piłkarzyków zaatakowało Fiflaka. Nie wiedzieli, że on wyskoczy z karate. Przy ustawce była cała szkoła, a dzielny karateka dalej walczył i pokonał tych piłkarzyków. Dzięki temu Fiflak udowodnił, że nie jest nerdem i nie siedzi tylko w komputerze. Tata dowiedział się o bójce, ale i tak był z Fiflaka dumny. Przenieśmy się do czasów gdy Fiflak skończył Technikum Informatyczne, zdobył wtedy Czarny pas i ojciec z nim świętował sukces. Dnia następnego tata poszedł do lekarza i niestety zdiagnozowano u niego nieuleczalną chorobę, Fiflak spędzał każdą swoją wolną chwilę z tatą. Niestety 3 miesiące później ojciec zmarł. Tą chwilę Fiflak pewnie będzie wspominał do końca życia. Jak Fiflak miał 22 lata został nauczycielem karate i zaczęło mu się dobrze powodzić w życiu

Jaka jest twoja definicja RP: Symulator prawdziwego życia i dobra zabawa.

Nick RP (imię i nazwisko postaci): Sensei Fiflak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...