Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Zmiana miejsca rozgrywki na LS.

bartas966.

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 5380
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Ponieważ byłaby swieżość na serverze, a zarazem wyróżniałby się na tle innych serverów RPG, bo z tego co zauważyłem wiekszość serverów RPG ma miejsce akcji w SF.
Dokładny opis propozycji: Zmiana miejsca rozgrywki na LS. DM zostałby tam gdzie jest, a reszta miasta dla cywilów jak na serverach RolePlay. Jest masa ciekawych domków od vinewood/mullholand, przez marine po plaze verona, którycy nie trzeba mapować, przez co odeszło by sporo niepotrzebnych zmapowanych domków które obciążają. Do tego na alei gwiazd mogłoby być ścisłe centrum, sklepy, apteka salon, na pączkarni moglby być mechanik. Stacja jest na mullholand, komisariat na commerce. Jest do wykorzystania jeszcze downtown, wieżowiec. Można zagospodarować także lepiej Dillmore i okoliczne wioski, typu Palomino Creek w którym się nic nie dzieje. Straż pożarna także jest w obecnym miejscu salonu LS, szpital także jest. Prace dorywcze typu kopalnia, tramwaje, mogłyby zostac. Pociągi można usytuować na stacji metro station. Miejsce na giełdy także by się znalazło. Myślę że rozpisałem się wystarczająco. Wiem że to nie jest do zrealizowania na pstryknięcie palca, ale mogłoby być ciekawie, bo obecnie LS jest bardzo mało uczęszczane, jedynie DM i salon, a ma wiele lepszy potencjał niż SF. Pozdrawiam.
Co by wniosło to do rozgrywki: Swieżość, bo SF jest już nudne, każdy server stoi w SF.

Edytowane przez bartas966
  • Lubię to 8