Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Guardiana Kopacka


igor3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Igor3k
Nick osoby oskarżonej: Szczerze cała administracja od org bilderberg ale najbardziej to Kopacka
Powód napisania skargi: Faworyzacja brak karania ludzi ze swojej org noi cbk na nasza org (street masters) wyzywanie hejtowanie itp.
Godzina zdarzenia: ciężko powiedzieć parę dni temu może z 4 tm
Dokładna data zdarzenia: Chyba po południu dajmy 14:00
Opis sytuacji: Pare dni temu powstała org albo przywrócono org "Grupa bilderbrg" doszło dużo do niej ludzi administracja itp. Przez to parę osób wyzywało naszą org hejtowało i jeździło po nas bez żadnego karania gdzie gorsze rzeczy ludzie pisali bez kar. Niemam na to dowodów ale za napisanie "szmaty" przez pingwina dostał muta na 1 dzień. Proszę o ukaranie administracji bądź kopacke
Dowody: Oczywiście żadna osoba z tego nie została ukarana niestety Streetmastes-spotted.png.09f2b4a3084b4f195c4cc457df3bad2e.pngkolejnedowody.png.f14198639cdec9cf7e7bd1182780f430.pngdowody3.thumb.jpg.8e0a1863f6cb922b44e0deb009844097.jpgdowody2.png.4e816f532510a3c691283679c4f0a86d.pngdowody.png.65fc98450eedb904b363b66331ac75a1.pngdowodyspottedorgStreetMasters.png.ce8e376566338d13b096a91276f2723a.pngScreenshot_16.pngdowodybktwitter-orgstreetmasters.png.2733b267b8bd4232e964ea61c3b8d669.png
Coś od siebie: Liczę że nie zostawicie tego bez słowa a osoby poniosą za to konsekwencje.

Edytowane przez igor3k
  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • igor3k zmienił(a) tytuł na Skarga na Guardiana Kopacka

Jako, że te zaczepki dotykały również mnie, też się wypowiem.

Sytuacja wyglądała tak, że grupa zachowywała się trochę toksycznie wobec nas (street masters), nie piszę, że jesteśmy bez winy, bo czasami dawaliśmy się sprowokować, Kiedy zaczepki szły w naszą stronę, administracja miała to w nosie i nic sobie z tego nie robiła. Za którymś razem wysłałem zgłoszenie, gdzie widziałem, że na duty na pewno był @kopacka, na pewno był @tupak_. (który swoją drogą przyjął zgłoszenie i nic nie zrobił) i jeszcze kilka rodzynków z tej grupy.

Kopacka (sprawdzałem pod /admins) wielokrotnie siedział i wielokrotnie widział jak sytuacje się powtarzają, a zrobił nic. Zamiast tego reklamował na duty swoją organizacje. @bartekfal ta sama śpiewka, mało tego jeszcze uczestniczył w tym całym przedsięwzięciu (patrz screen na dole).

Za nim ktoś napisze, że nic się nie stało, że to nie jest w regulaminie / nie jest karalne, pozwolę sobie przytoczyć z tutejszego regulaminu:

§1. Ogólne:
[2] Wszelkie przejawy toksyczności wobec innych graczy będą karane.

Owszem, kary były, ale szły tylko w naszą stronę i były momentami absurdalnie surowe:

BAN
Gracz przemek77330 został zbanowany.
Administrator: Kopacka
Powód: Obraza Administracji.
Czas kary: 120d
Koniec kary: za 4 miesiące
Data: 2023-07-10 12:23:32

Akurat jemu mogły puścić nerwy, po tym jak sobie pozwalaliście.

podobnie było z nucixrr, któremu puściły nerwy i dostał bana na 2 miesiące za obrazę. Nie wiem co takiego on napisał, nie znam tutejszego taryfikatora. Zapewne od admina w górę kary mogą być rozdane "na własną rękę". Tutaj pozwolę sobie zaczepić administratorkę @.yukiino bo dla mnie to wygląda trochę, jak by też sobie w mniejszym stopniu nadużywała swojej pozycji, ale nie w takim stopniu jak reszta i to już osobny temat, ale też warty odnotowania. Gdyby to był mute na 2 miesiące, to bym przymknął oko. Z resztą czasami widziałem teksty pt. "jebać sapd", jakoś nikt za to nawet warna nie dostał.

W tej grupie biernych obserwatorów na pewno była reszta śmietanki z tej administracji od admina w dół.

 

Można było temu zapobiec, gdyby kopacka wziął się za resztę administrację i organizację oraz /spotted

Chciałbym również dodać od siebie, że pozwalanie administratorom na masówki w organizacjach z graczami, to jest nietrafiony pomysł, ponieważ tacy administratorzy mogą zacząć się spoufalać do tego stopnia, że nie będą neutralni względem wszystkich, a będą patrzeć na "potencjalnych rywali" surowym okiem, a na swoich "kumpli" przychylnie, a przecież administrator musi być sprawiedliwy. Obecnie bardziej szkodzi to serwerowi, niż pomaga. Piszę to, bo wiem to z doświadczenia jako administrator (niekoniecznie w mta).
 

Co z tego, że serwer jest na prawdę dobry, skoro w administracji jest wolna amerykanka.


A na koniec przytoczę jeszcze parę obrazków.

 
spacer.pngspacer.png

 

 

spacer.png

No, @kopacka. Ktoś pisał, że mu około 3:00 na /pm napisałeś coś w stylu "jebać street masters". Niestety, tego obecnie nie jestem w stanie w żaden sposób zweryfikować na obecną chwilę.

 

Jak dla mnie główny winny to Kopacka, który nie wywiązał się ze swojej roli, guardian powinien świecić przykładem. To chyba tyle (na razie, chyba że coś mi się jeszcze przypomni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zostałem tutaj wywołany to się wypowiem.

1. @Pablo0c4 pokaż mi gdzie ktoś z waszej organizacji został ukarany za obrazę organizacji, przytaczając jak nasza organizacja była wyzywania i nie było za to kar.
image.png.a1d0935bb85d988260a264f55d6af187.pngimage.png.91119336c28ce295b514e6b29f2adc41.pngimage.png.0e491bd6ac7afee380776b0a3314a6b5.png

2. Jak to napisaleś brałem udział w tym gdzie ja tylko napisałem że co ogłoszenie macie inne wymagania.

3. Przemek77330 i Nucikk otrzymali kary nie za obraze organizacji tylko administracji.

4. @Pablo0c4 twoim zdaniem administracji nie może być w żadnej organizacji bo będzie "faworyzacja"? Tak tylko przypomnę wy też macie członka administacji w organizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema witam.
Jako że dostałem pinga to się też wypowiem.

Co do waszego kolegi to nie będę się rozpisywał tylko coś pokaże

image.png.9e1b2370b3689de88a417777f3b06e22.pngimage.png.0b3821b972ccfd57e83b1f863f5b6c4c.png

Na jego temat to tyle. 

Co do reszty to 
Nasze organizację może nie lubią i ciągle zaczepiają ale to nie ciągły powód do motów wy również tak samo nie raz
piszecie 
image.png.9844d17c23e4a81ab9b602f8834f98ec.png


Więc nie wiem po co piszesz skargę na Adm jak nic takiego nie zrobiliśmy o nie pisaliśmy coś w waszą stronę grze jest to totalnie nie na miejscu.

Nie będę dawał tutaj wszystkich ss ze spotted bo większośc już wysłał kolega w skardze.


Co cię uraziło bo nie rozumiem ?
Jeśli patrzymy na ss które podesłałes to jest obraza jak i jednej tak i drugiej organizacji.

I czemu mam być ukarany ? 
nic nie napisałem na spotted obrazliwego i mam zostać ukarany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bartekfal napisał:

Jako że zostałem tutaj wywołany to się wypowiem.

1. @Pablo0c4 pokaż mi gdzie ktoś z waszej organizacji został ukarany za obrazę organizacji, przytaczając jak nasza organizacja była wyzywania i nie było za to kar.
image.png.a1d0935bb85d988260a264f55d6af187.pngimage.png.91119336c28ce295b514e6b29f2adc41.pngimage.png.0e491bd6ac7afee380776b0a3314a6b5.png

2. Jak to napisaleś brałem udział w tym gdzie ja tylko napisałem że co ogłoszenie macie inne wymagania.

3. Przemek77330 i Nucikk otrzymali kary nie za obraze organizacji tylko administracji.

4. @Pablo0c4 twoim zdaniem administracji nie może być w żadnej organizacji bo będzie "faworyzacja"? Tak tylko przypomnę wy też macie członka administacji w organizacji. 

 

1. Nie jesteśmy święci.

2. "I co kozaczku". No nie wiem, moim zdaniem admin takiego czegoś nie powinien pisać.

3. Tak, to prawda, ale obrazy wynikało z nadmiaru frustracji, która narastała przez narastający konflikt. Byłaby reakcja wcześniej, to by nie doszło do tego.

4. Wiem, że mamy, ale mimo to jestem ogólnie przeciwny temu, by administracja była w jakiejkolwiek organizacji z graczami.

I tak przechodzimy do:

 §1. Ogólne:
[2] Wszelkie przejawy toksyczności wobec innych graczy będą karane.

§3. Ekipa:

[17] Osoby będące w ekipie są również zobowiązane do pilnowania porządku we wszystkich obszarach projektu, tj. kanał Discord, forum, serwer gry.

Dlaczego nie zareagowałeś?

 

2 minuty temu, kopacka napisał:

Siema witam.
Jako że dostałem pinga to się też wypowiem.

Co do waszego kolegi to nie będę się rozpisywał tylko coś pokaże

image.png.9e1b2370b3689de88a417777f3b06e22.pngimage.png.0b3821b972ccfd57e83b1f863f5b6c4c.png

Na jego temat to tyle. 

Co do reszty to 
Nasze organizację może nie lubią i ciągle zaczepiają ale to nie ciągły powód do motów wy również tak samo nie raz
piszecie 
image.png.9844d17c23e4a81ab9b602f8834f98ec.png


Więc nie wiem po co piszesz skargę na Adm jak nic takiego nie zrobiliśmy o nie pisaliśmy coś w waszą stronę grze jest to totalnie nie na miejscu.

Nie będę dawał tutaj wszystkich ss ze spotted bo większośc już wysłał kolega w skardze.


Co cię uraziło bo nie rozumiem ?
Jeśli patrzymy na ss które podesłałes to jest obraza jak i jednej tak i drugiej organizacji.

I czemu mam być ukarany ? 
nic nie napisałem na spotted obrazliwego i mam zostać ukarany ?

 

Co do kolegi patrz punkt 3 w tym poście. Też jesteś winny.

Nasze organizacje no nie lubią się, wasza ostatnio aktywnie to pokazuje.

 

Jeżeli samemu nie chce ci się szukać, co według mnie źle zrobiłeś, to ci pomogę:

 §1. Ogólne:
[2] Wszelkie przejawy toksyczności wobec innych graczy będą karane.

§3. Ekipa:

[17] Osoby będące w ekipie są również zobowiązane do pilnowania porządku we wszystkich obszarach projektu, tj. kanał Discord, forum, serwer gry.

Źle zrobiłeś nie reagując na wszystko, co się działo, w pewnym sensie pozwoliłeś by to się działo (patrz screeny, logi, etc)

 

4 minuty temu, .yukiino napisał:

Ty ale co to ma do mnie ? Ja nawet nie jestem w tej org. I o jakiego bana niby chodzi z moim udziałem ? Nie wiesz co ludzie piszą i za co dostają sam zresztą tak napisałeś to dlaczego mnie oznaczasz ?

 

Z tobą inna sprawa.

Chciałem to wyjaśnić na priv, zignorowałaś mnie. Nucikk dostał bana za to, że ciebie obraził. Były apelacje, kolega żałuje, odrzucasz bez podania przyczyny. Nie wiesz, czy gość miał gorsze dni, czy nie i czy na trzeźwo to zrobił. Kara jest bardzo surowa. To nie tak, żebym cię teraz próbował obrazić, ale to wygląda jak byś miała jakieś humorki i sobie zależnie od nich robiła jak co ci się podoba i jak ci się podoba.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Pablo0c4 napisał:

 

1. Nie jesteśmy święci.

2. "I co kozaczku". No nie wiem, moim zdaniem admin takiego czegoś nie powinien pisać.

3. Tak, to prawda, ale obrazy wynikało z nadmiaru frustracji, która narastała przez narastający konflikt. Byłaby reakcja wcześniej, to by nie doszło do tego.

4. Wiem, że mamy, ale mimo to jestem ogólnie przeciwny temu, by administracja była w jakiejkolwiek organizacji z graczami.

I tak przechodzimy do:

 §1. Ogólne:
[2] Wszelkie przejawy toksyczności wobec innych graczy będą karane.

§3. Ekipa:

[17] Osoby będące w ekipie są również zobowiązane do pilnowania porządku we wszystkich obszarach projektu, tj. kanał Discord, forum, serwer gry.

Dlaczego nie zareagowałeś?

 

 

Co do kolegi patrz punkt 3 w tym poście. Też jesteś winny.

Nasze organizacje no nie lubią się, wasza ostatnio aktywnie to pokazuje.

 

Jeżeli samemu nie chce ci się szukać, co według mnie źle zrobiłeś, to ci pomogę:

 §1. Ogólne:
[2] Wszelkie przejawy toksyczności wobec innych graczy będą karane.

§3. Ekipa:

[17] Osoby będące w ekipie są również zobowiązane do pilnowania porządku we wszystkich obszarach projektu, tj. kanał Discord, forum, serwer gry.

Źle zrobiłeś nie reagując na wszystko, co się działo, w pewnym sensie pozwoliłeś by to się działo (patrz screeny, logi, etc)

 

 

Z tobą inna sprawa.

Chciałem to wyjaśnić na priv, zignorowałaś mnie. Nucikk dostał bana za to, że ciebie obraził. Były apelacje, kolega żałuje, odrzucasz bez podania przyczyny. Nie wiesz, czy gość miał gorsze dni, czy nie i czy na trzeźwo to zrobił. Kara jest bardzo surowa. To nie tak, żebym cię teraz próbował obrazić, ale to wygląda jak byś miała jakieś humorki i sobie zależnie od nich robiła jak co ci się podoba i jak ci się podoba.

1. To "i co kozaczku?" było odniesieniem do zaczepki waszego członka organizacji.

2. Jeśli do ciebie przekręcanie nazwy organizacji nazywając ją "shit masters" jest przejawem toksyczności to nie widzę sensu kontynuowania tej rozmowy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kopacka napisał:

Siema witam.
Jako że dostałem pinga to się też wypowiem.

Co do waszego kolegi to nie będę się rozpisywał tylko coś pokaże

image.png.9e1b2370b3689de88a417777f3b06e22.pngimage.png.0b3821b972ccfd57e83b1f863f5b6c4c.png

Na jego temat to tyle. 

Co do reszty to 
Nasze organizację może nie lubią i ciągle zaczepiają ale to nie ciągły powód do motów wy również tak samo nie raz
piszecie 
image.png.9844d17c23e4a81ab9b602f8834f98ec.png


Więc nie wiem po co piszesz skargę na Adm jak nic takiego nie zrobiliśmy o nie pisaliśmy coś w waszą stronę grze jest to totalnie nie na miejscu.

Nie będę dawał tutaj wszystkich ss ze spotted bo większośc już wysłał kolega w skardze.


Co cię uraziło bo nie rozumiem ?
Jeśli patrzymy na ss które podesłałes to jest obraza jak i jednej tak i drugiej organizacji.

I czemu mam być ukarany ? 
nic nie napisałem na spotted obrazliwego i mam zostać ukarany ?

Ty jesteś nikim bo nawet swojego zadania nie wypełniasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bartekfal napisał:

Jako że zostałem tutaj wywołany to się wypowiem.

1. @Pablo0c4 pokaż mi gdzie ktoś z waszej organizacji został ukarany za obrazę organizacji, przytaczając jak nasza organizacja była wyzywania i nie było za to kar.
image.png.a1d0935bb85d988260a264f55d6af187.pngimage.png.91119336c28ce295b514e6b29f2adc41.pngimage.png.0e491bd6ac7afee380776b0a3314a6b5.png

2. Jak to napisaleś brałem udział w tym gdzie ja tylko napisałem że co ogłoszenie macie inne wymagania.

3. Przemek77330 i Nucikk otrzymali kary nie za obraze organizacji tylko administracji.

4. @Pablo0c4 twoim zdaniem administracji nie może być w żadnej organizacji bo będzie "faworyzacja"? Tak tylko przypomnę wy też macie członka administacji w organizacji. 

to za co

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć gorsze dni ja to rozumiem ale jak ktoś wchodzi na serwer i wyzywa Administracje 
od najgorszych nie będę pisał dokładnie co.

Administracja dlaczego nie może być w org z graczami ?
Przypominam że Administracja to też gracze oraz ludzie który spędzili wiele czasu na serwerze.


Moja propozycja jest taka 

Dać post na swoich DC organizacyjnych związany z zaistniałą sytuacją i się dogadać a nie robić tak zwanej gównoburzy 
bo przypominam że to tylko gra.

Miłego Dnia 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bartekfal napisał:

2. Jeśli do ciebie przekręcanie nazwy organizacji nazywając ją "shit masters" jest przejawem toksyczności to nie widzę sensu kontynuowania tej rozmowy.

W takim razie osoba, który napisze na twitterze "Bartekfaja", "Bartekkał" w odniesieniu do Twojej osoby, nie zostanie ukarana? Oczywiście nie chcę obrazić w żaden sposób Twojej osoby, to po prostu głupie przykłady, ale muszę ich użyć, żeby pokazać o co mi chodzi. Nie toleruje chamstwa z jednej jak i z drugiej strony. Każdy objaw braku kultury powinien być surowo karany, zwłaszcza jeśli chodzi o organizacje, bo organizacje to grupa osób, a co za tym idzie obrażając organizację, obraża się każdego jej członka. Takie zachowania powinny zostać wyeliminowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, kopacka napisał:



Administracja dlaczego nie może być w org z graczami ?


 

 

Dlaczego mam taką opinię, to już uzasadniałem wyżej.

 

Godzinę temu, kopacka napisał:

Każdy może mieć gorsze dni ja to rozumiem ale jak ktoś wchodzi na serwer i wyzywa Administracje 
od najgorszych nie będę pisał dokładnie co.
Przypominam że Administracja to też gracze oraz ludzie który spędzili wiele czasu na serwerze.


 

A graczom nie zdarzy się błąd? Podtrzymuję zdanie, że to nie było celowe, a pod wpływem emocji.

Kara się należy, ale nawet nie raczyłeś wziąć pod uwagę okoliczności, które mogły na to wpłynąć (patrząc na karę, która jest banem, a nie mutem i to na miesiące).

Nie dopełniliście swoich obowiązków jako administracja, więc znaleźli się gracze, którzy są niezadowoleni i stąd skarga.

Ludźmi też jesteście i skoro popełniliście błąd, to powinniście przyznać się do niego.

Nikt nie jest nieomylny.

 

Godzinę temu, kopacka napisał:



Dać post na swoich DC organizacyjnych związany z zaistniałą sytuacją i się dogadać a nie robić tak zwanej gównoburzy 
bo przypominam że to tylko gra.

 

Szkoda, że tak późno to przyszło z twojej strony, już nie wspomnę, że na priv chciałem z tobą to i kilka spraw uzgodnić, nie odpisałeś w ogóle.

No właśnie, to tylko gra, a my chcemy w spokoju pograć, gdzie moim zdaniem rywalizacja organizacji zrobiła się niezdrowa.

Nie upilnowałeś porządku na serwerze jako zwykły administrator.

Zawiodłeś również jako Guardian, gdzie jesteś przykładem dla reszty administracji, a pozwalałeś na wolną amerykankę i na to co się działo na czacie.

 

Tutaj przechodzę jeszcze raz do pierwszego tematu tego postu, gdybyś nie był w organizacji, mógłbyś spojrzeć na to z jednej i drugiej strony i stwierdzić, że to robi się niezdrowe.

Nie zauważyłeś tego, bo jesteś w organizacji i masz klapki na oczach, widzisz to jak to głównie wygląda z waszej perspektywy. To, że wam się to mogło podobać i dla was to mogło być zabawne, nie znaczy, że dla drugiej strony było to zabawne.

Jak gość, którego widzisz kilka razy dziennie, a którego nawet nie znasz, zacznie cię drażnić regularnie, to odbierzesz to pozytywnie, czy negatywnie?

 

Jeszcze raz wspomnę, że "gównoburza", jak ty to nazywasz. Powstała przez to, że nie reagowaliście.

Jeżeli chcesz coś ze mną załatwić jak gracz z graczem, to zapraszam na pirv.

 

Nie widzę sensu dalszej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam, wypowiem się, ponieważ jestem V-Leaderem organizacji Street Masters, a więc tak Kopacka jako Guardian powinien dawać przykład dla reszty administratorów, a nie że np. gracz jest w jego organizacji i nie dostanie kary gdy zrobił coś, za co normalny gracz by już miał. Nie raz widziałem jak nie na spotted to twitterze, że ciągle ktoś pisze o naszej organizacji i zarazem prowokuje jak był Kopacka, Bartekfal na duty i inni administratorzy z organizacji Grupa Bilderberg. Natomiast jeżeli ktoś od nas dał jakąś zaczepkę w stronę waszej organizacji (głównie takie zaczepki były przez prowokacje na spotted lub twitterze) to od razu dostawał muta. Podam tutaj jako przykład gracza "Pingwinn" który już po prostu nie panował nad emocjami i o jedno słowo za dużo powiedział i dostał wyciszenie na 12 godzin. Moim zdaniem jeżeli jesteście w administracji i organizacji to powinniście dawać przykład dla reszty i też być sprawiedliwym w obie strony, a nie że jest w organizacji, w której ty jesteś to zostanie zdjęty od kary. Wiem, że ostatnio nie fajnie się dzieje pomiędzy naszymi organizacjami, ale chociaż bądźcie kulturalni, a nie w większości osób "toksyczni" bo to się źle skończy. Nie chcemy dalej ciągnąć jakiejś wojny nie wiadomo co. Skarga nadesłana przez Igor3k jest głównie o niesprawiedliwość oraz faworyzowanie członków swojej organizacji. Nie mamy nic przeciwko, że powróciliście na organizację cywilną i że tak dobrze się rozwijacie, ale niektóre osoby z waszej organizacji czasem się wywyższają i poczuwają jakby byli nie wiadomo kim. Jednym słowem w waszej organizacji była samowolka członkowie się za bardzo poczuwali i była wolna amerykanka, bo przecież "lider guardian" to, co może zrobić. Z mojej strony to na tyle. Nie ma sensu ciągnąć dyskusji i ciągłego wyzywania. Wy ogarnijcie swoich ludzi a my swoich. Bo naprawdę to nie doprowadzi do niczego dobrego nadal będziemy się wyzywać, a to jest po prostu głupie wyzywać się, prowokować o jakąś organizację w grze komputerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kopacka napisał:

Każdy może mieć gorsze dni ja to rozumiem ale jak ktoś wchodzi na serwer i wyzywa Administracje 
od najgorszych nie będę pisał dokładnie co.

Administracja dlaczego nie może być w org z graczami ?
Przypominam że Administracja to też gracze oraz ludzie który spędzili wiele czasu na serwerze.


Moja propozycja jest taka 

Dać post na swoich DC organizacyjnych związany z zaistniałą sytuacją i się dogadać a nie robić tak zwanej gównoburzy 
bo przypominam że to tylko gra.

Miłego Dnia 🙂

no niby ta ale ja tylko do yukino napisałem że jest przyjebana, więć to i tak nie było ciśnięcie od najgorszych, a poza tym każdemu się zdarza. I nie jest to tak poważna sprawa, by już 5 apelkę odrzucać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety musze to napisać ale kopacka admin dał mi bloka na prowadzenie poczym wezwał lawete która wzieła mi na parking policyjny samochód za który musze dać 6 tyś za wyciągnięcie

Mam nadzieje że konsekfencje zostaną użyte 

Edytowane przez niko815
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, niko815 napisał:

Witam niestety musze to napisać ale kopacka admin dał mi bloka na prowadzenie poczym wezwał lawete która wzieła mi na parking policyjny samochód za który musze dać 6 tyś za wyciągnięcie

Mam nadzieje że konsekfencje zostaną użyte 

Jezeli dostales prawko, ma prawo wezwac lawete aby odcholowac bo bedzie ciagle stac pojazd.

Po drugie jezeli dostales to prawko to musiales cos przeskrobac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, fajnie że w końcu poszły jakieś kroki, by to skończyć, ale wciąż:

§1. Ogólne:
[2] Wszelkie przejawy toksyczności wobec innych graczy będą karane.

§3. Ekipa:
[17] Osoby będące w ekipie są również zobowiązane do pilnowania porządku we wszystkich obszarach projektu, tj. kanał Discord, forum, serwer gry.

Wcześniej nie dopilnowaliście porządku i pozwoliliście na przejawy toksyczności. Skoro my ponosimy konsekwencje, to wy też powinniście ponieść konsekwencje nieprzestrzegania regulaminu. Gdyby nie ta skarga, to dalej by się działo w najlepsze. Nie wspomnę, że my jako graczy w porównaniu z wami ponosimy bardzo surowe kary, jeżeli takie są. Gdyby nic się stało, to bym nawet pozwolił ci to zamieść pod dywan, tak jak chcesz to zrobić, ale stało się bo w efekcie napięć parę osób powiedziało za dużo i parę osób dostało kary, gdzie część tej odpowiedzialności spoczywa na was.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ja chciałbym oddać coś od siebie dlaczego dajesz bany typu 4 miesiące za obrazę administracji jeśli ktoś tak napisał to powinien dostać mute jakoś jak mi na rodzinę wjeżdżali albo komuś innemu i wyzywali napewno gorzej niż ciebie to mieli 1d mute ja traktuje cię równi jak gracza z 1 rp nie jesteś dla mnie wyższy a może nawet gorszy od gracza z przysłowiowym brakiem rp

  • Lubię to 2
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...