Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

(MUTE) Prośba o zdjęcie kary Szefit0 ukarany przez - ZeleKKk


szefit0

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Szefit0
UID: 1114
Serial: D3DFD4E8129A24EA5DA01F389540BBE4
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) MUTE
Powód kary: BK
Nick członka administracji nadającego karę: ZeleKKk
Data nadania kary: 2023-07-14 19:08:22
Data zakończenia kary: 12h
Wyjaśnienie: Opisze całą sytuacje nawet ta która rozpoczęła moja rozmowę z ZeleKKk. Zaczęło się tak ze stałem przed wjazdem na stanowisko na mechanika i jakiś gość w aucie wrył mi się przed maska na stanowisko wiec walnąłem w niego ( nie uważam ze było to dobre ) i po tym podbiegł do mnie ZeleKKk który napisał cos w stylu " co tutaj się dzieje " napisałem ze " typ mi się wrypał przed mordę " na co ZeleKKk odpisał " żebym pokazał nagranie z tego " odpisałem ze " nie ma sprawy " lecz po tym zorientowałem się ze program którym zapisuje klipy " MEDAL " jest wyłączony na co na lokalnym chacie napisałem " KURWA medala mam nie wlaczonego XD " i chwile później dostałem Mute na 12h za to.
Coś od siebie: Nie mówię że to co napisał to szczyt kultury ale bez przesady żeby za takie coś karać i to aż na 12h gdzie chwilkę później ktoś inny wyzywał kogoś od Kur*w i dostał taką samą karę co ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...