Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Reiss


kacz00r.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Kaczorrro
Nick Oskarżonego: Reiss
Powód Skargi: Notoryczny log-out podczas akcji z SAPD
Data I Godzina Zdarzenia: od 14:30 do 19:15
Opis całej sytuacji: A więc tak, gracz ten o nicku Reiss pierwszy raz uciekał przed nami o godzinie 14:30, uciekł na strefe DM oraz wylogowywali się podczas akcji gdzie na niektórych załącznikach ma status RP, później podczas innych akcji wylogowywali się z serwera. Pod magazynierem, przy pracy Maszynisty, na strefie DM, przy OSK itp. Jak chcemy go złapać i jest blisko nagle łamie nogę razem z swoim kolegą o nicku Mikazzo
Coś od siebie: Wnioskuję o ukaranie tego gracza Banem, ponieważ to jest notoryczne prowokowanie SAPD do pościgu po czym akcji RP wylogowywuję sie
Dowód! (Wymagane!): 


Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): 

s2.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dzisiaj  miałem słabego poprzez przechodzące burzee oraz fale upału kilka razy w ciagu dnia wywalało mi neta  nic na to nie poradze jeżeli chcesz pisać skarge pisz skarge na PLAY a nie na mnie :((. Internet mobilny co widać  na stronce tutaj https://downdetector.pl/status/play/
proszę mnie nie winić tylko operatora sieci PLAY. Odnoszę się tutaj też w sprawie x miko który mieszka odemnie 200metrów.
Kaczor jeżeli chcesz to moge ci dac nr oferty itd to sobie podzwonisz i sie dowiesz jak było w dzień. 
image.png.2356c52f2ce00c15cc02551f5475e22d.png

Edytowane przez wyeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kacz00r. napisał:

Jane, ale zawsze "wywalało" jak my podjezdzalismy, a jakos ci wczesniej działał normalnie

 

niestety nie cały czas mi działało normalnie miałem tak nawet kilka razy że po zalogowaniu na serwer dostawałem network trouble i mialem po 1k pingu, albo chwile pograłem i wywalało mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...