Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na ToMilekX_


kleureq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Komarzyca
Nick Oskarżonego: ToMilekX_ (Orginalna nazwa to ToMilex_

Powód Skargi: Łamie regulamin DM + hackowanie
Data I Godzina Zdarzenia: 17.07.2023r. godz nie pamiętam około godz. 17:56
Opis całej sytuacji: No to ogólnie ja sobie wyszedłem z dm bo nie miałem już ammo patrzę widzę czarnego stratuma to oni coś tam mówili i nagle slyszeliśmy odgłosy snajperki że ktoś do nas strzela no to wszyscy się zaczeli ruszać żeby nie zginąć i nagle podbiega 45ms_ oczywiście ze snajperką po około 15 sec od jego przyjścia normalnie sobie stał nic nie robił, i nagle zaczą do nas strzelać jak byliśmy poza DM, i jeszcze dużo osób mówi ze leci z aimbotem i jak tam też widać na nagraniu to jak celował we mnie snajperką to się ruszałem i snajperka nawet nie była wcelowana we mnie a zginąłem.
Coś od siebie: Mam nadzieje że gracz zostanie ukarany.
Dowód! (Wymagane!): 
https://medal.tv/pl/games/gta-sa/clips/1jXiV40hJXB6ZZ/d13379OipVxE?invite=cr-MSxtNEEsMTkwMTAxMDY5LA  i kolejny klip 

 

 

 

 

 

 

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.png.cab91d245079bf0b879bf7cf55e93df7.png musiałem o tej godzinie ponieważ wtedy skończył mi się mute.

Edytowane przez kleureq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kleureq napisał:

Nick Oskarżającego: Komarzyca
Nick Oskarżonego: 45ms_ (Aktualnie chyba zmienił nazwę żeby nie dostać kary jego nick nowy Pro107Wnik_)
Powód Skargi: Łamie regulamin DM
Data I Godzina Zdarzenia: 17.07.2023r. godz nie pamiętam około godz. 17:56
Opis całej sytuacji: No to ogólnie ja sobie wyszedłem z dm bo nie miałem już ammo patrzę widzę czarnego stratuma to oni coś tam mówili i nagle slyszeliśmy odgłosy snajperki że ktoś do nas strzela no to wszyscy się zaczeli ruszać żeby nie zginąć i nagle podbiega 45ms_ oczywiście ze snajperką po około 15 sec od jego przyjścia normalnie sobie stał nic nie robił, i nagle zaczą do nas strzelać jak byliśmy poza DM, i jeszcze dużo osób mówi ze leci z aimbotem i jak tam też widać na nagraniu to jak celował we mnie snajperką to się ruszałem i snajperka nawet nie była wcelowana we mnie a zginąłem.
Coś od siebie: Mam nadzieje że gracz zostanie ukarany.
Dowód! (Wymagane!): 
https://medal.tv/pl/games/gta-sa/clips/1jXiV40hJXB6ZZ/d13379OipVxE?invite=cr-MSxtNEEsMTkwMTAxMDY5LA  i kolejny klip https://medal.tv/games/gta-sa/clips/1jZbOa6SeTSZz2/d1337vmQqBO6?invite=cr-MSxpZmgsMTkwMTAxMDY5LA
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.png.cab91d245079bf0b879bf7cf55e93df7.png musiałem o tej godzinie ponieważ wtedy skończył mi się mute.

image.png.a15f570e1e7a1101bf4855d639fe2236.pngDodatkowo się przyznał 

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, 45ms__ napisał:

Boli cie to widze ze łamie regulamin hahahah

Naucz się ortografia dzieciaku, bo to jest po prostu żenujące jak się zachowujesz, i nie, nie boli mnie to, po prostu jest to nie fair, dla osób które grają normalnie, tzn nie mają cheatów, oraz nie łamią regulaminu. Odemnie to na tyle, mam nadzieję ze Administracja zwróci uwagę na to ,że to nie pierwsze twoje złamanie regulaminu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kleureq zmienił(a) tytuł na Skarga na ToMilekX_
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...