Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Mikazzo


kleureq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Komarzyca
Nick Oskarżonego: Mikazzo
Powód Skargi: Przewidywane hacki
Data I Godzina Zdarzenia: 18.07.2023r. około 22
Opis całej sytuacji: No to byliśmy przed dm i tam był Mikazzo i Yokino_ (ToMilex_) i ogólnie ten tomilex cały czas wyzywa i prowokuje naszą org że jesteśmy słabi że nie wchodzimy na dm itp. No to Mikazzo wbiegł na dm ja za nim i zacząłem strzelać on nagle się obrócił i zabił mnie na 1 hita po mimo full kamizelki i hp.
Coś od siebie: Mam nadzieje że ten gracz zostanie ukarany.
Dowód! (Wymagane!): 
https://medal.tv/games/gta-sa/clips/1kazkgyQAnecXG/d1337pe5aoO4?invite=cr-MSxWVFAsMTkwMTAxMDY5LA
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.png.9d64c31b15f051e07e92b6a06441a9b1.png Musiałem na dc ponieważ nie chciało mi się już wchodzić do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam się dlatego ze w skardze jest coś napisane o mnie ze was wyzywam daj mi ss*a gdzie cie wyzywam od takich mocny słów a nie ze typu boicie się wejść na DM no bo to jest prawda widać ze prawda was boli ( Dał ci Heada Mikazo a gdyż ty strzelałeś w nogi/ciało a w ciało i nogi zadaje o wiele mniej damage czyli hp mniej zabiera  to jak miałeś go zabić a Zabija się only headshot a pomimmo ze jest zepsuty damage na tym serverze no to padłeś na 1 tapa Proste. 😃 Miej problem do osób którzy robili tego DM A nie piszesz skarge bo padłeś na 1 heada Widze tutaj wyzszy LVL jest piszesz na typa skarge któren ci dał headshota XD

Edytowane przez 45ms__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 45ms__ napisał:

Wypowiadam się dlatego ze w skardze jest coś napisane o mnie ze was wyzywam daj mi ss*a gdzie cie wyzywam od takich mocny słów a nie ze typu boicie się wejść na DM no bo to jest prawda widać ze prawda was boli ( Dał ci Heada Mikazo a gdyż ty strzelałeś w nogi/ciało a w ciało i nogi zadaje o wiele mniej damage czyli hp mniej zabiera  to jak miałeś go zabić a Zabija się only headshot a pomimmo ze jest zepsuty damage na tym serverze no to padłeś na 1 tapa Proste. 😃

ale jak masz full kamizelke i hp to one tap nie zadziala dodatkowo hk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...