Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Armix prośba o zdjęcie kary, ukarany przez DXTj


Armix

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Armix
UID: 9992
Serial: 9C64914E56F72952D7283A8AD35CD5E3
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Kradzież pomysłów.
Nick członka administracji nadającego karę: DXTj
Data nadania kary: 06.08.2023
Data zakończenia kary:  01.05.2026 (999d)
Wyjaśnienie: Witam, odwołuje się do mojego bana, ponieważ uważam, że jest on niesłuszny. A więc tak podałeś nam dwa pomysły, które według Ciebie ukradliśmy z twojego serwera image.png.5b791d24f63492a336c87aba655b2ceb.png

Co do wyspy rybackiej to nie był to pomysł wzięty od was. Z początku miało to być miasteczko łowieckie na wyspie na głębokim oceanie, ale plany się nieco pozmieniały i wyszło jak wyszło zostało to wyspą rybacką. A o ten  "status 2" to nie wiem, o jaki status tobie chodzi bardziej to wytłumacz, ponieważ nie mamy takiego czegoś.

Tutaj jeszcze dodam argumenty, dlaczego ban jest niesłuszny 

- Serwer nie jest otwarty. Wszystko może się jeszcze zmienić do czasu startu, o ile on w ogóle wystartuje. Nie powinieneś oceniać książki po okładce, bo wszystko może całkowicie inaczej wyglądać oraz mieć inne działanie do czasu startu 

- Nie widziałeś tego dokładnie w grze tylko po samych kulisach twierdzisz, że to kradzież a sama wyspa miała mieć całkowicie inne działanie niż ta na OUTRPG.

- Miało być to całkowicie co innego, ale wyszło jak wyszło, że zrobiliśmy wyspę, bo nie mieliśmy czasu, by robić miasteczko. Jeżeli to aż tak Cię uraziło to możemy całkowicie to usunąć z serwera.

- Nie mieliśmy na celu kraść rzeczy z twojego serwera oraz inspirować się nim ponieważ zdajemy sobie sprawę, jakie by były z tego konsekwencje + nie przyjęłoby się to bo kto by chciał grać na tzw. "podróbce out'a"

No i ogólnie przepraszam w imieniu całej ekipy jeżeli zrobiliśmy coś co was poruszyło. Chciałbym jeszcze zagrać na serwerze ponieważ to dla outrpg dołączyłem na MTA no i serwer jest fajnie zrobiony i przyjemnie się gra.

Coś od siebie: Mam nadzieję że uda się to wyjaśnić oraz że wytłumaczysz o jaki status Ci chodziło. Liczę na rozpatrzenie apelacji. Pozdrawiam administrację OUTRPG.

Edytowane przez armix
  • Lubię to 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Armix zmienił(a) tytuł na [BAN] Armix prośba o zdjęcie kary, ukarany przez DXTj
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...