Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na LegendaryManV8, Wedelek, Stasiuu


MikeY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  MikeY
Nick osoby oskarżonej:  Wedelek, Legendary, Stasiuu
Powód napisania skargi:  Olewanie prowokacji ze strony jednego z Graczy, prawdopodobna faworyzacja.
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>
Dokładna data zdarzenia: 27.09.22
Opis sytuacji:  Witam mianowicie dnia 27.09 z panem dziki kłóciliśmy się na czacie MTA, ofc ja za BK dostałem karę muta aczkolwiek ów pan już nie, dlaczego? nie wiem, ale myśle że to faworyzacja, natomiast, w późniejszym etapie pan oskarżony który nie otrzymał wyciszenia zaczął mnie prowokować następującymi zdaniami "[TWITTER] [31] DzikiSomsiad96: Będzie ten Perm czy nie będzie?" "[TWITTER] [31] DzikiSomsiad96: Teksty wymyśla 3h i wkleja z neta" oraz "[TWITTER] [31] DzikiSomsiad96: Z Mike'a się leje poci się " Oczywiście co na to administracja która wszystko widziała? Nic, miała to kompletnie w dupie, tak jakby ten gracz w ogóle nie istniał. Skargę piszę o to by Ci 3ej administratorowie zostali ukarani należycie do zaistniałej sytuacji.
Dowody: "[TWITTER] [31] DzikiSomsiad96: Będzie ten Perm czy nie będzie?  [TWITTER] [31] DzikiSomsiad96: Teksty wymyśla 3h i wkleja z neta oraz [TWITTER] [31] DzikiSomsiad96: Z Mike'a się leje poci się "
Coś od siebie: To tyle w sumie co ja mam więcej pisać.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wedelek napisał:

Podczas gdy dostałeś kare wyciszenia nie byłem na duty, natomiast wspomniałem abyście we dwóch dostali kare, a dlaczego jeden z was dostał muta, to już niewiem. Pozdrawiam.

Nie Byłeś na duty wówczas ku temu posiadam dowody w postaci screenów. We dwóch? A to mega dziwne bo tylko ja otrzymałem karę 😛 wytłumaczysz się z tego? bo logi logowań na duty są, screeny są ale także twoje olewanie również jest.

Edytowane przez MikeY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wedelek napisał:

Domyślam sie że dxtj sam poprosi abyś pod skargą wysłał dowód wiec aby nie przedłużać wyślij je odrazu, jeżeli posiadasz takowe.

Poczekam na reakcję pana DXTj póki on się nie wypowie żaden dowód tu nie zostanie wysłany, a w momencie jeśli poprosi to również dowód w postaci nagrania tutaj wyśle.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LegendaryManV8 napisał:

Pragnę podkreślić że to ty zacząłeś całą kłótnie ponieważ twój kolega dostał bana po czym zacząłeś straszyć banem pana Dzikiego, do tego pisałeś że napisałeś skargę która została zaakceptowana. 

Pozdrawiam i miłego wieczoru.

Kolego złoty, Ty już i tak w napieńku masz z 80% społeczności serwera. Zacząłem straszyć banem? ojoj, BW PO BW jest karane sam DXT mi pisał więc wspomniałem jego słowa ❤️ Owszem została bo wysłałem to w odpowiednim formacie do odpowiedniej osoby ❤️  Lepiej nie pozdrawiaj bo sobie tego nie życzę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwer wszedłem pod koniec tej waszej kłótni 5 minut przed tym jak zostały rozdane wam warny i widziałem, że nawet Legendary was uspokajał. Po tych warnach, Dziki się uspokoił, a ty dalej nie chciałeś się uspokoić, więc dostałeś krótkiego muta, żebyś się uspokoił, skoro ostrzeżenia  na ciebie nie działa, a co działo się dalej nie mam pojęcia bo byłem napisać podanie na outmusic. 

Edytowane przez V1r00z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, V1r00z napisał:

Na serwer wszedłem pod koniec tej waszej kłótni 5 minut przed tym jak zostały rozdane wam warny i widziałem, że nawet Legendary was uspokajał. Po tych warnach, Dziki się uspokoił, a ty dalej nie chciałeś się uspokoić, więc dostałeś krótkiego muta, żebyś się uspokoił, skoro ostrzeżenia  na ciebie nie działa, a co działo się dalej nie mam pojęcia bo byłem napisać podanie na outmusic. 

Napomne że nie masz tutaj prawa wypowiadania się. A w skardze mogą wypowiadać się Osoba/y Oskarżone/a, Zarząd lub/i Administracja jak i osoba która takową skargę złożyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MikeY napisał:

Kolego złoty, Ty już i tak w napieńku masz z 80% społeczności serwera. Zacząłem straszyć banem? ojoj, BW PO BW jest karane sam DXT mi pisał więc wspomniałem jego słowa ❤️ Owszem została bo wysłałem to w odpowiednim formacie do odpowiedniej osoby ❤️  Lepiej nie pozdrawiaj bo sobie tego nie życzę.

Jak dasz dowód na to że nastąpiło BW po BW to możemy gadać, a tak jak nie masz dowodu to najlepiej się schowaj i nic nie mów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...