Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Bartekfal


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: NitroEZ
UID:  7210
Serial: 96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Wykorzystywanie błędow gry. // Skarga na forum.
Nick członka administracji nadającego karę:  Bartekfal
Data nadania kary: 24.08 2023
Data zakończenia kary:  23.09 2023
Wyjaśnienie: 

Wnoszę niniejszą apelację w imieniu kolegi Grzyb2332 w związku z wydarzeniami, do których doszło w trakcie naszej wspólnej rozgrywki w grze. Chcielibyśmy przedstawić naszą perspektywę oraz wyjaśnić okoliczności związane z incydentem.

W trakcie naszej gry, Grzyb2332 zasugerował, abyśmy schowali się w pewnym domku, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń. Początkowo wszyscy się tam ukryliśmy, jednakże w pewnym momencie Grzyb2332 zauważył, że jest więcej miejsca z tyłu budynku i zdecydował się na eksplorację tej części. Pozostaliśmy mu wierni i postanowiliśmy go podążyć.

Niestety, w pewnym momencie Grzyb2332 postanowił na chwilę się wyłączyć, co skutkowało jego nieobecnością w trakcie naszej rozgrywki. W międzyczasie, gracze rybsonekk oraz Jackoob328 zbliżyli się do naszego ukrycia, co doprowadziło do nieporozumienia i przypadkowego strzału ze strony Grzyb2332. Ten nieszczęśliwy incydent wywołał dalszą eskalację sytuacji.

Kiedy rybsonekk zginął, a Jackoob328 kontynuował oblężenie naszego schronienia, byliśmy zmuszeni bronić się. W wyniku zaistniałej konfrontacji, Jackoob328 został pokonany przez naszą drużynę. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza reakcja była wynikiem potrzeby obrony własnej oraz braku innych alternatywnych opcji w danej sytuacji.

Pragniemy podkreślić, że incydent ten był wynikiem niefortunnego zbiegu okoliczności oraz braku komunikacji pomiędzy graczami. Nie mieliśmy zamiaru zaszkodzić innym uczestnikom rozgrywki. Nasza drużyna przeprasza za wszelkie niedogodności i zamieszanie, jakie mogły wyniknąć w wyniku tych wydarzeń.

Mamy nadzieję, że Komisja Odwoławcza rozważy naszą apelację z zrozumieniem i uwzględni okoliczności, które opisaliśmy. Jesteśmy gotowi przyjąć wszelkie konsekwencje, które uzna Komisja za stosowne, lecz pragniemy, aby nasza perspektywa została wzięta pod uwagę w trakcie procesu oceny incydentu.


Coś od siebie: liczę na rozpatrzenie mojej apelacji  przepraszam za to co zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...