Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na StasiuU


deleted_user08549868

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Syn_Kierownika
Nick osoby oskarżonej:  Stasiuu
Powód napisania skargi:  Dostanie ZPJ bez dowodow jak i przyczyny
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 19:00
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 02.10.2022
Opis sytuacji:  Przyjechalem na rybaka zobaczyc ceny, przez to ze dune ma pobugowana texture auto przewrocilo sie na barierce i nie dalo sie go obrocic { nie da sie go obracac}
Dowody:  

  1. [18:59 02.09] | stasiuu zabrał prawo jazdy gracza Syn_Kierownika na okres 5h. Powód: Odwalanie pojazdem/Celowy taran pojazdu SAPD

Coś od siebie:  gut admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyjechałeś na rybaka zobaczyć ceny, i przy okazji wjechałeś w radiowóz  który Cie wybił i dachowałeś. Co do nagrania to jest wyjęte z kontekstu, dostaliśmy reporta że przeszkadzacie frakcji. Jakby Cie potrącił to byś leżał przed autem a nie na dachu. Już przy nas na parkingu mu wskakiwałeś na dach i podchodziłeś pod koła. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz Ci napisze dlaczego dostałeś prawko. Dostałem na ciebie i twojego kolege KenDziora +- 5 reportów, że taranujecie frakcje, walicie celowego VDMA tłumacząc się tym, że goście stoją na drodze mimo tego, że mogłeś ich za to przeprosić. Kolejna sprawa ludzie mi piszą na pw, że w nich wjeżdżacie bez powodu, spectowałem was wtedy. Wjechaliście w typów i ich auto znalazło się na dachu, po czym zamiast kolejny raz napisać sorki/przepraszam, dalej taranowaliście auto mimo tego, że gracz próbował je obrócić. Dostaliście kilka ostrzeżeń, żebyście przestali odwalać, ale widzę, że na was to nie działa i w końcu zostaliście ukarani. Wasza rozgrywka polega tylko na tym, że wchodzicie na serwer, żeby potaranować ludzi i ich rozjeżdżać i robicie totalne zoo na serwerze. Ludzie sobie normalnie jeżdżą i dostają od was taran tym waszym autkiem. Robiłem wcześniej szkolenie dla moich kolegów z ERS to podjechałeś za pierwszym razem ze swoim kolegą i wjechaliście nam na teren zamknięty. Dałem ci wtedy warna, a ty zacząłeś trąbić. Więc kończąc moją wypowiedź powiem wam, że dopilnuje, żebyście dostali długie bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...