Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick Rp


blancii

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Blancii
-UID: 1348
-Wiek RP: 20
-Wykształcenie: Wyższe, studia pedagogiczne licencjat
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Wysportowana kobieta  o kruczoczarnych włosach i naturalnie fiołkowych oczach. Blada cera z delikatnymi piegami.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Nigdzie nie mogła znaleźć swoich 4 kontów. Mieszkała w stanach , trochę w azji, trochę w Ameryce. Los zaprowadził
ją do maleńkiej wioski na florydzie o nazwie Estero. Jako mała dziewczynka posiadała psa Windsord'a, który dzisiaj jako staruszek towarzyszy jej w niewielkiej chatce.
Skończyła studia w Carroll University, po czym zaczęła nauczać w pobliskiej szkole podstawowej. Rodzice mieszkają w jej rodzinnym mieście w Ohio. Nie znalazła jeszcze spokrewnionej duszyczki, która mogłaby zatrzymać ją w jednym miejscu , na dłużej niż 3 lata. Hailey jest niespełnioną artystką , kocha zwierzęta i naturę. Lubi przebywać godzinami na łące pełnej kwiatów, a w lato rozkoszować się ciepłem słońca i pić niskoprocentowe drinki z palemką. Doskonale dogaduje się z sąsiadami. Jej dusza romantyczki przekłada się w powieściach, które wedle jej uznania nie są na tyle dobre , by ujrzały światła dziennego i zostały wydane.

-Jaka jest twoja definicja RP: Wcielanie się w rolę fikcyjnych postaci, odgrywając je tak , jakby ktoś pomyślał ze faktycznie ta osoba jest właśnie tą postacią.
-Nick RP (imię i nazwisko postaci): Hailey Mills

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...