Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] zeen Próśba o zdjęcie kary ukarany przez Kopacka


_padasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: zeen
UID: 7392
Serial: ABC4713A80B1FB10A0CE420ECAAC1F71
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)BAN
Powód kary: Obraza Administracji.
Nick członka administracji nadającego karę: 
Data nadania kary:  [21:47  08.05
Data zakończenia kary: 21:47 06.10 2023
Wyjaśnienie:  Chciałbym skierować do Ciebie apelację w sprawie ostatnich wydarzeń na serwerze. Przede wszystkim chciałbym wyrazić moje szczere przeprosiny za moje zachowanie, które było nieodpowiednie i w żaden sposób nie powinno mieć miejsca na platformie, gdzie wszyscy powinniśmy dbać o kulturę i szanować innych uczestników.

Rozumiem, że moje reakcje na zbanowanie mojego kolegi były niewłaściwe i nieakceptowalne. Wyzywanie oraz agresywne zachowanie to nieodpowiednie sposoby wyrażania swoich emocji, a tym bardziej nie powinny one być wymówką do obrażania innych osób. Zrozumiałem, że moje postępowanie było błędem i powinno ponieść konsekwencje.

Chciałbym prosić o możliwość ponownego dostępu do serwera po odbyciu mojej kary. Jestem gotów skorzystać z drugiej szansy i udowodnić, że mogę przyczynić się do tworzenia przyjaznej i pozytywnej atmosfery na serwerze. Moje zachowanie było impulsywne i nierozważne, ale zapewniam Cię, że to nie odzwierciedla mojej normalnej postawy.

Obiecuję, że będę starał się zachować się odpowiedzialnie i z szacunkiem wobec innych uczestników. Ponownie przepraszam za wszelkie kłopoty i zamieszanie, które spowodowałem moimi działaniami. Mam nadzieję, że możemy wspólnie pracować nad stworzeniem serwera pełnego pozytywnej energii i przyjaznej atmosfery.

Dziękuję za uwzględnienie mojej apelacji i zrozumienie mojej sytuacji. Liczę na to, że mogę otrzymać szansę na rehabilitację i udowodnienie, że mogę się poprawić.
Coś od siebie: liczę na rozpatrzenie mojej apelcaji

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...