Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Do realizacji] Propozycja dotycząca frakcji EMS.

szymeek.

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 17462
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Ma to na celu usprawnić działanie frakcji EMS oraz zachęci to chociaż kilku graczy i pracowników do przychodzenia do frakcji/wchodzenia na służbę.
Dokładny opis propozycji: Jako zarząd frakcji EMS wychodzę z propozycjami odnośnie mojej frakcji prezentują się one następująco:

image.png.dcc6efa66ce537be0d376b080c843f5e.png
1. Oznakowanie pojazdów frakcji - w tym podpunkcie wnoszę propozycję o oznakowanie kilku pojazdów patrolowych tzn. Dodanie belek świetlnych na dachy, dodanie ledów świetlnych na grille etc. Oraz oznakowanie je coś w deseń frakcji SAFD tylko z napisami Emergency Medical Services itd.
image.png.83b49b425973d4fa52bbdf7e04ade512.png
2. Dodanie felg do pojazdów patrolowych - tutaj chcę zadbać o fajny wygląd pojazdów patrolowych chcielibyśmy otrzymać felgi, na te pojazdy aby upiększyć ich wygląd.
3. Wymiana/dodanie kilku skinów we frakcji - również chcę wymienić oraz dodać kilka skinów do frakcji. Przede wszystkim chcę dodać skin akademii, skin dla pracowników 2, skin pilota śmigłowca oraz skin zarządowy. Wymienić natomiast chcę skina dla pracowników 1. Wykonanie skinów nie było by jakimś utrudnieniem ze względu na to, że zajmuję się modelowaniem w temacie skinów do MTA więc mógłbym je zrobić.
4. Ogarnięcie garażu frakcyjnego i lepsze ustawienie pojazdów oraz dodanie kilku nowych pojazdów - Jako nowy zarząd chcę polepszyć chęci do służby naszym pracownikom i członkom, dodając nowe pojazdy oraz zmienić ich ustawienie raz na zawsze, aby nie były rozrzucone po całym parkingu a miały swoje strefy etc. W dodatku chciałbym otrzymać nowy model parkingu frakcyjnego, aby zmieścić to wszystko na nim i ustawić wedle własnych upodobań z pomocą zarządu serwera. Nowe pojazdy to były by: Rancher long, Admiral, Stratum, Bus, Elegant, Emperor, Sentinel. Model garażu frakcyjnego myślę ze tez dałoby się ogarnąć jeżeli modelerzy nie podołają.
5. Zmiana kolorów karetek - kolorki aktualne są tak jaskrawe ze nie widać napisów na karetkach.
6. Dodanie pachołków oraz barierek - często bywają sytuacje że musimy coś zabezpieczyć. Pachołki i barierki ułatwiły by to z pewnością.
image.png.373bde55e6df5a51e574d3292d7672a0.png
Co by wniosło to do rozgrywki: Myślę że chęci do pełnienia służby przez pracowników frakcji EMS oraz chęci nowych osób do wstąpienia w nasze szeregi.

P.S, Mam nadzieję, że chociaż połowę z tego dokonacie będę na prawdę wdzięczny. Jako nowy zarząd chcę wychodzić naprzeciw propozycjom moich pracowników :) 

Podpisano: Zarząd frakcji EMS - szymeek

Edytowane przez szymeek.
  • Lubię to 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...