Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Wniosek o nick RP - PanWanilka


KrySerek

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: PanWanilka
-UID: 13485
-Wiek RP: 30
-Wykształcenie: Średnie z maturą - kierunek technik informatyk. Zaliczony egzamin na dostanie tytułu technika informatyka.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Wysoki umięśniony mężczyzna, ciemny blondyn o brązowych oczach. Pracuje na pracach dorywczych, aby się utrzymać i mieć niezły zarobek. Jest orientacji heteroseksualnej oraz lubi naprawiać sprzęt.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodzony w Stanach Zjednoczonych w Los Angeles, tam również się wychowywał i uczęszczał do szkoły. Od małego zainteresowany strażą pożarną najbardziej gaszeniem pożarów oraz ratowania ludzi z nich. Po napisaniu dobrej matury podjął naukę na studiach w kierunku strażaka aby zostać strażakiem z pełnymi uprawnieniami. Za uzbierane pieniądze zakupił dom w centrum San fierro. Teraz zbiera pieniądze na dom z dużą ilością ogrodu oraz niesamowite sportowe auto. Postać jest kulturalna oraz szczera. 

-Jaka jest twoja definicja RP: RP - RolePlay, czyli odgrywanie zdarzeń z prawdziwego życia.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Carlos Marados

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...