Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ ] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez R4DIX


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: NitroEZ
UID:  7210
Serial: 96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) zpj 
Powód kary:  Odwalanie pojazdem lotniczym // Dowod dostarczony administracji.
Nick członka administracji nadającego karę:   R4DIX
Data nadania kary:   10.09 
Data zakończenia kary:  12.09 
Wyjaśnienie:  

Chciałbym zgłosić incydent, który miał miejsce podczas mojej ostatniej gry na serwerze. Zazwyczaj cieszę się rozgrywką na Waszym serwerze, ale niestety tym razem doszło do niefortunnego zdarzenia.

W trakcie swojej gry latałem helikopterem nad obszarem Doherty, a celem mojej podróży było zapytanie mojego kolegi o jego stan zdrowia (HP) w helikopterze. Niestety, w wyniku błędu sterowania, przypadkowo nacisnąłem nieodpowiedni klawisz, co spowodowało, że helikopter uderzył w niego i wybuchł. To było całkowicie niezamierzone i nieoczekiwane wydarzenie.

Przepraszam za wszelkie zamieszanie i ewentualne niedogodności, które mogły wyniknąć z tego incydentu. Nie miałem zamiaru naruszać regulaminu serwera ani zaszkodzić innym graczom. Proszę o zrozumienie i rozważenie tej sytuacji.

Cieszę się grą na serwerze OutRPG i mam nadzieję, że nie dojdzie już do podobnych incydentów w przyszłości. Dziękuję za uwzględnienie mojej apelacji i ewentualne działania podejmowane w związku z tą sprawą.


Coś od siebie:  liczę na rozpatrzenie mojej apelacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...