Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[mute ] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez ZeleKKk


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  NitroEZ
UID:  7210 
Serial:  96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) mute 
Powód kary:  bk 
Nick członka administracji nadającego karę:  ZeleKKk
Data nadania kary:  11.09 
Data zakończenia kary:  12.09
Wyjaśnienie:  

Chciałbym zwrócić się z apelem w sprawie niedawno nałożonej kary w postaci muta na moje konto. Chociaż rozumiem, że moje zachowanie podczas interakcji z administratorem było nieodpowiednie, pragnę wyjaśnić okoliczności tego incydentu oraz poprosić o zrozumienie i ewentualne rozważenie zniesienia kary.

Sytuacja, która doprowadziła do przyznania mi kary, miała miejsce podczas mojej gry na serwerze. Byłem w organizacji z graczem o nicku "ZeleKKk", a w trakcie rozgrywki wywiązał się konflikt pomiędzy nami. Możliwe jest, że nieprawdziwe informacje przekazane przez mojego kolegę "nurz19" do administratora wpłynęły na moje emocje i zwiększyły napięcie wokół sytuacji.

Chciałbym podkreślić, że nie aprobuje mojego zachowania i przeklinania w kierunku administratora, to była impulsywna reakcja na stresującą sytuację. Nie jestem dumny z mojego postępowania w tamtym momencie i bardzo mi przykro za użyte wulgaryzmy.

Proszę o zrozumienie, że nie było to zachowanie, które jest typowe dla mnie podczas gry na serwerze, i jestem gotów wyciągnąć wnioski z tej sytuacji. Obiecuję, że będę bardziej kontrolować swoje emocje i wyrażać swoje frustracje w sposób bardziej odpowiedni.

Mimo że moje zachowanie było niewłaściwe, proszę o rozważenie mojej prośby o zniesienie kary mute. Chcę nadal aktywnie uczestniczyć w rozgrywce na serwerze i przestrzegać regulaminu serwera.

Dziękuję za poświęcenie czasu na rozpatrzenie mojej apelacji. Jestem gotów do współpracy i poprawy swojego zachowania. Mam nadzieję, że zostanie mi przyznana druga szansa.

Coś od siebie: liczę na rozpatrzenie mojej apelacji 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...