Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

podanie o postać RP - Iksde


iksde.traper

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Iksde
-UID:  17647
-Wiek RP: 24
-Wykształcenie:  Średnie 
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Wysoki umięśniony mężczyzna posiadający tatuaż na lewej i prawej ręce . Posiada on ciemne włosy oraz brązowe oczy , posiada on luzny styl ubierania 
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  

Wade to dwudziestoczteroletni mężczyzna urodzony i wychowany w Los Angeles. Od młodych lat pasjonowała go koszykówka, spędzał godziny na boisku, doskonaląc swoje umiejętności i uczestnicząc w lokalnych ligach. Jego determinacja i praca nad sobą zaowocowały imponującą sprawnością fizyczną.

Jednak oprócz sportu, Wade od zawsze miał również ogromne zainteresowanie sztukami walki. Regularnie trenował różne techniki i zdobywał nowe umiejętności. To zainteresowanie pomagało mu nie tylko w samoobronie, ale również kształtowało jego charakter. Był opanowaną osobą, zawsze zachowującą spokój, nawet w trudnych sytuacjach.

Jego wielkim marzeniem od najmłodszych lat było wstąpienie do Fire Department. Dążył do tego, aby pomagać innym i ratować życie. Przez lata przygotowywał się do tego celu, zdobywając niezbędne kwalifikacje i doświadczenie.

Wade to miły i pomocny mężczyzna, zawsze gotów do udzielenia wsparcia potrzebującym. Jego pasja do sportu, umiejętności w sztukach walki oraz pragnienie służby społeczeństwu czynią go nie tylko imponującą postacią, ale także wzorem dla innych.


-Jaka jest twoja definicja RP:  Role Play- odgrywanie prawdziwego życia w grze 
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Wade Cruz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...