Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

ban outrp


avus_avus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: asha
UID: 16669
Serial: 5181BC8CC90883148A7653165ACB8E033
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: proba sprzedazy poza waluta serwerowa
Nick członka administracji nadającego karę: R4DIX
Data nadania kary: 16:12:31 12.09.2023
Data zakończenia kary: 16:12:31 12.10.2023
Wyjaśnienie: poprostu wyjasnie to w skrocie chcialem kupic wedke +9 a ze ostatnio widzialem jak ktos kupowal za blika to sie pytalem na twitterze ze kupie wedke +9 za blika psc myslalem ze tak mozna bo przeciez zaden serwer na ktorym gralem tego nie zakazywal to po chwili jade moja furka dostaje bana na poczatku bylem zaskoczony ale potem jak zobaczylem powod bana uswiadomilem sobie aby czytac lepiej regulamin serwera a takto zerknalem katem oka i powiedzialem ze juz wiem
Coś od siebie: bardzo tego zaluje mialem zawsze marzenie aby dostac sie do frakcji emergency medical ale nigdy mi sie to nie udalo bardzo zaluje swojego zachowania i po tamtym czasie nie mam co robic zycie stalo sie nudne i monotonne bez outrp od zawsze przychodze ze szkoly outrp wracam z praktyk outrp nawet sie zabardzo nie ucze ciagle tylko outrp tak sie wciagnelem w gre ze nie pamietam kiedy wyszlem z kolegami na dwor milo by bylo jak byscie mi zdjeli bena obiecuje na psa rodzine ze taka akcja sie wiecej nie powtorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...