Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

podanie o nick RP - Kowerski


kowerski

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Kowerski
-UID: 16363
-Wiek RP: 39
-Wykształcenie: wyższe, skończony uniwersytet kryminalistyki oraz akademia policyjna.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Wysoki, wysportowany, szczupły mężczyzna który posiada krótki zarost oraz tatuaże na prawej i lewej ręce. Ma ciemnoniebieskie oczy oraz czarne włosy. Na codzień chodzi w policyjnym mundurze.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Matthias, ponieważ tak go nazwali rodzice urodził się 3 stycznia 1984 roku w Los Angeles. Matthias ukończył szkołę średnią, oraz uniwersytet kryminalistyki. Od dzieciaka był miłośnikiem tamtejszej policji oraz motoryzacji. Uczęszczanie na siłownie oraz codzienny wysiłek fizyczny skutkowały wyśmienitą kondycją oraz sprawnością fizyczną. Gdy był już dojrzałym obywatelem postanowił spróbować swoich sił w policji w rodzinnym stanie, po długim czasie szkoleń udało mu się osiągnąć status pełnoprawnego officera. Jest lubiany w mieście oraz w jednostce w której pracuje.
-Jaka jest twoja definicja RP: Jest to nic innego jak roleplay, czyli odgrywanie prawdziwego świata w grze. 
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Matthias Sinclair

Edytowane przez kowerski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...