Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ] prośba o zdjecię kary nadanej przez Yukino


elomordziaty_1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: elomordziaty_
UID: 9271
Serial:  2709CC856F4B0C483D1A7C0A5713E493
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)ZPJ
Powód kary: Taran ERS + Graczy
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 16.09.2023
Data zakończenia kary: 18.09.2023
Wyjaśnienie: Szanowni Administratorzy, Chciałbym złożyć apelację w związku z decyzją o taranowaniu graczy i frakcji na serwerze gry. Jestem przekonany, że ta decyzja była niesłuszna i chciałbym wyjaśnić swoją perspektywę oraz poprosić o ponowne rozważenie mojej sytuacji. Po pierwsze, chciałbym podkreślić, że nie byłem zamierzonym sprawcą szkód ani taranowania graczy ani frakcji na serwerze. Moja intencja zawsze była związana z uczciwą rozgrywką i wspieraniem społeczności serwera. Mam świadomość, że taranowanie i niszczenie innych graczy i frakcji jest niezgodne z zasadami gry i regulaminem serwera. Zrozumiałem swoje błędy i jestem gotów podjąć wszelkie kroki, które będziecie uważali za stosowne w celu naprawienia sytuacji. Chciałbym prosić o drugą szansę. Proszę rozważyć moją apelację i przywrócić moje możliwości prowadzenia pojazdów  na serwerze. Jestem gotów dostosować się do wszelkich warunków, które postawicie. 

Coś od siebie: Przepraszam za to co zrobiłem proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. ozdrawiam cieplutko 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...