Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Yukino


patrykxtreme

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Gameros
Nick osoby oskarżonej: Yukino
Powód napisania skargi: Dostałem zpj za wylądowanie na DACHU MECHANIK NA DOHERTY/samowolka
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>17:32
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>18.09.2023
Opis sytuacji: Wylądowałem se na dachu mecha BEZ OSTRZEZENIA dostałem ZPJ 2 Helikopter nie samochód na logikę mogę stanąć na dachu 2 jak wybuchła mi helka Pani Yukino uznała ze nie naprawi bo "Mam kare na 1 dzien na fix helki" problem w tym że helka mi wybuchła bo chciałem stunigować ją i nie wiedziałem że sie nie da poradziłem se jakoś wpychajc ją do wody bez ŁASKI Pani Yukino dodatkowo Pani Yukino powiedziała Panu Expikowi ze ma mi nie naprawiać helki bo "SPECJALNIE JĄ WYBUCHAM"  co do tego na doherty wiem ze nie wolno lądować na ziemi nikt nic nie mówił o dachach 
Dowody: image.png.ea5d2f3938a24680477d0447282c69e3.pngimage.thumb.png.884b94ee9414e1f7107c4e6b1ea31e3a.pngimage.thumb.png.d1b405cdcb328d13407dd0b561e683b4.png
Coś od siebie: Nie pozdrawiam Yukino Liczę na szybkie rospatrzenie skargi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...