Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ/BAN/MUTE] <kacperek5617> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <kviatkovsky>


kacperek56

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kacperek5617
UID: 11333
Serial: 
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)
Powód kary: skodnik 
Nick członka administracji nadającego karę: kviatkovsky
Data nadania kary: perm
Data zakończenia kary: perm
Wyjaśnienie: byłem z kolegom pod nikem papierek byliśmy na gełdzie od 300k-1kk i kolega w siadł do bagaja i kupił auto mógł kerować w bagaju i ja tak samo zrobiłem pojechaliśmy na doherty po trolować chcieliśmy tylko 5-10min i zgłosić błąd ale jak byliśmy obok tynera to dostaliśmy perma.
Coś od siebie:trochę odwalaliśmy i wiemy za co był perm ale bardzo kochamy ten serwer nawet dzisaj mi się śnił i gadaliśmy z kolegom jak darek miał dodać giełge na swojch działkach i bym chciał bardzo powrócić na out rpg. Czy byłab możliwość żebym mógł coś zrobić bo pamiętam ze grać pod nikem nitroEZ miał zadanie napisać 500 x przepraszam kopacke i cały serwer no coś takego. nie wiem czy więcej razy będę apelować bo nie chcę wam zawracać głowy to chyba wszystko na dziś.

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...