Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga gracza dawidled


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: NitroEZ 
Nick Oskarżonego: dawidled
Powód Skargi: oszukał mnie przy wymianie 
Data I Godzina Zdarzenia: 21.09 20;00
Opis całej sytuacji: ja wymieniałem  się z dawidled ale dałem mu mojego sultana i on dał buffalo a miał dać jeszcze flesha do tego dał mi buffalo i powiedział mi zeby pojechac po rzeczy jak pojechałem po nie to miałem crasha i mnie wywaliło jak wszedłem do gry nei miałem kluczy do flesha i on i jego kolega wyszli 
Coś od siebie: licze na ukaranie gracz i na odzyskanie auta 
Dowód! (Wymagane!): https://medal.tv/games/gta-sa/clips/1v26XEn90chx8D/d13376a3oVQl?invite=cr-MSxIOUUsMTcyNjM1NzcxLA
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): @dawidled

Edytowane przez m0nstero
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • m0nstero zmienił(a) tytuł na Skarga gracza dawidled

To jest moja wina że dostałeś crasha ? I nic nie napisałeś domnie  ja ci dalem auto za   auto  i ty miałeś jeszcze dać mi ity których  nie dostałem  ity chcesz  Flasha  
Masz jescze  film gdzie onich mówię o 
Wędce +8  i o podpisie  dxtj i o 150 k 
A ja byłem tego dnia o 22 żeby to wyjaśnić 
Tą sprawe  nawet dzień po i cie nie było 
To ci tak zależało  że aż skargę napisałeś na mnie  to ty powinieneś mnie szukać a nie ja cie  przypominam to ty nie do trzymałeś  wymiany o Flasha a nie ja 

A najlepsze jest to drogi kolego że gadałeś że te wszystkie zeczy masz u siebie  a się okazało że  nie ma i musiałeś jechać  jak zobaczyłem że wyszedłeś  to też wyszedłem bo miałem coś dozrobienia 

Zamiast sie spotkać to napisał skargę  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ziziomg napisał:

To jest moja wina że dostałeś crasha ? I nic nie napisałeś domnie  ja ci dalem auto za   auto  i ty miałeś jeszcze dać mi ity których  nie dostałem  ity chcesz  Flasha  
Masz jescze  film gdzie onich mówię o 
Wędce +8  i o podpisie  dxtj i o 150 k 
A ja byłem tego dnia o 22 żeby to wyjaśnić 
Tą sprawe  nawet dzień po i cie nie było 
To ci tak zależało  że aż skargę napisałeś na mnie  to ty powinieneś mnie szukać a nie ja cie  przypominam to ty nie do trzymałeś  wymiany o Flasha a nie ja 

A najlepsze jest to drogi kolego że gadałeś że te wszystkie zeczy masz u siebie  a się okazało że  nie ma i musiałeś jechać  jak zobaczyłem że wyszedłeś  to też wyszedłem bo miałem coś dozrobienia 

Zamiast sie spotkać to napisał skargę  🙂

Ale jak juz chcesz troche kaski to moge dac qięc dziś dokańczamy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...