Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Suchy


legendarymanv8

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: LegendaryManV8
Nick Oskarżonego: Suchy 
Powód Skargi: Kupno pojazdu poza giełdą po przez błąd serwera
Data I Godzina Zdarzenia: (Nie jestem w stanie określić)
Opis całej sytuacji: Nie tak dawno wyjmowałem z przecho swój pojazd marki Alpha, po przyjeździe na bazę okazało się że jest ona nadal dostępna do kupienia (Najprawdopodobniej po restarcie serwera jak wytepało auta do przecho), nie wiedziałem czym jest to spowodowane a także jak się tego pozbyć ponieważ po ponownym oddaniu do przecho nic nie dało.
Coś od siebie: Chciałbym odzyskać Alphe spowrotem oraz by ten błąd został naprawiony.
Dowód! (Wymagane!): Logi serwerowe. Przesyłam również dowód jak posiadam Alphe a później nagle znajduje się na koncie gracza Suchy.
image.png.748e974e474353fd7fee1b60f09eeb18.pngimage.thumb.png.9101668b3690282be58d6ea0373763b9.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.png.af325773bb4c1cf199e9da13ec5f4a79.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, samochód był wystawiony dlatego go kupiłem. Skoro legendaryman widział, że samochód jest wystawiony, to dlaczego go nie schował do przechowalni? Jeśli bał się, że ktoś go kupi. Mógł jechać na giełdę i zmienić cenę tego samochodu, a on postawił go sobie jak gdyby nigdy nic na podwórku i teraz ma pretensje do mnie, że go kupiłem. Rozumiem, gdyby nie wiedział, że jego samochód jest cały czas do kupna, ale sam napisał, że to widział. Od razu mówię, że cena za pojazd nie była zbyt niska. Popełnił błąd i jeszcze stawia mi jakieś warunki i groźby. 

  • Dziękuje 1
  • Haha 1
  • Co? 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Suchy napisał:

Witam, samochód był wystawiony dlatego go kupiłem. Skoro legendaryman widział, że samochód jest wystawiony, to dlaczego go nie schował do przechowalni? Jeśli bał się, że ktoś go kupi. Mógł jechać na giełdę i zmienić cenę tego samochodu, a on postawił go sobie jak gdyby nigdy nic na podwórku i teraz ma pretensje do mnie, że go kupiłem. Rozumiem, gdyby nie wiedział, że jego samochód jest cały czas do kupna, ale sam napisał, że to widział. Od razu mówię, że cena za pojazd nie była zbyt niska. Popełnił błąd i jeszcze stawia mi jakieś warunki i groźby. 

Słuchaj mnie, wykorzystałeś błąd serwera i myślisz że to w porządku? Wyciągając auto z przecho zauważyłem że jest wystawione więc schowałem je jeszcze raz a następnie ponownie wyjąłem pojazd. Niestety błąd się nie naprawił i nie wiedziałem co zrobić więc postawiłem postawić go na domku do tego za garażem by nikt nie widział tego auta. Po 2 brama była zastawiona pojazdem więc logiczne by nie wchodzić na czyiś teren a tym bardziej ciekawi mnie jak wyjechałeś tym autem z tego domku. Po 3 gdybym chciał je sprzedać to zamiast na domku postawiłbym je na giełdzie. Tyle odemnie oczekuję na decyzję @_d0nat_. Mam nadzieje że pojazd wróci do mnie a nie będzie u kogoś który korzysta z błędów serwera. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kviatkovsky napisał:

@legendarymanv8, @Suchy Czy udało się dojść do porozumienia?

Wstępnie umówiliśmy się na wczoraj natomiast @Suchybył o takiej porze o której spałem ponieważ dzisiaj do pracy na 7. Ogólnie napisałem do niego dzisiaj o której by był ale na chwilę obecną nie otrzymałem odpowiedzi więc czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...