Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ MUTE ] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez @darknight


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  M0NSTERO
UID:  7210 
Serial:  96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) zpj mute 
Powód kary:  taran  Nadużywanie vc.
Nick członka administracji nadającego karę:  @darknight
Data nadania kary:  30.09 | 30.09
Data zakończenia kary:  30.09 20 | 30.09 22
Wyjaśnienie:  mute 

Chciałbym złożyć apelację w związku z nałożoną na mnie karą podczas rozmowy z Dark Night. W trakcie naszej konwersacji mikrofon przybliżył mi się do ust, co skutkowało głośnym brzmieniem mojego głosu. Chciałbym wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia i wnioskuję o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji.

Po pierwsze, zdarzenie było przypadkowe, a nie celowe. Nie miałem zamiaru zakłócać rozmowy ani naruszać zasad. To niefortunne zdarzenie wynikało z nieumyślnej interakcji z mikrofonem, co mogło się zdarzyć każdemu.

Po drugie, jestem gotów podjąć wszelkie kroki mające na celu uniknięcie podobnych incydentów w przyszłości. Mogę dostosować swoje ustawienia sprzętowe, aby zapewnić, że taka sytuacja nie powtórzy się w kolejnych rozmowach.             

zpj 

Chciałbym złożyć apelację w związku z nałożeniem na mnie kary Zajścia na Punkt Junction (ZPJ) na serwerze Out RPG. Otrzymałem karę za tzw. taranowanie, jednak chciałbym przedstawić szczegóły sytuacji oraz wyjaśnić, że nie było to celowe naruszenie zasad.

W trakcie mojej interakcji z kolegą na serwerze, doszło do przypadkowego zderzenia się naszych pojazdów. Nie była to sytuacja zamierzona ani celowe taranowanie. Przepraszam za wszelkie zamieszanie, jakie to wydarzenie mogło spowodować.

Proszę zauważyć, że była to sytuacja niezamierzona i nie mająca na celu łamania zasad serwera. Zrozumiałem ważność przestrzegania regulaminu i zapewniam, że będę bardziej ostrożny, aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości.

Apeluję o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji i uwzględnienie tych informacji. Jestem gotów do akceptacji ewentualnych konsekwencji i zobowiązuję się do przestrzegania zasad serwera Out RPG.


Coś od siebie: licze na zdjęcie 2 kar nadane przez darknight 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • _d0nat_ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...