Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[mute ] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez @darknight


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: m0nstero
UID:  7210 
Serial:  96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) zpj mute 
Powód kary:  taran  Nadużywanie vc.
Nick członka administracji nadającego karę:  @darknight
Data nadania kary:  30.09 | 30.09
Data zakończenia kary:  30.09 20 | 30.09 22
Wyjaśnienie:  mute 

Chciałbym złożyć apelację w związku z nałożoną na mnie karą podczas rozmowy z Dark Night. W trakcie naszej konwersacji mikrofon przybliżył mi się do ust, co skutkowało głośnym brzmieniem mojego głosu. Chciałbym wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia i wnioskuję o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji.

Po pierwsze, zdarzenie było przypadkowe, a nie celowe. Nie miałem zamiaru zakłócać rozmowy ani naruszać zasad. To niefortunne zdarzenie wynikało z nieumyślnej interakcji z mikrofonem, co mogło się zdarzyć każdemu.

Po drugie, jestem gotów podjąć wszelkie kroki mające na celu uniknięcie podobnych incydentów w przyszłości. Mogę dostosować swoje ustawienia sprzętowe, aby zapewnić, że taka sytuacja nie powtórzy się w kolejnych rozmowach.             

Edytowane przez m0nstero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • m0nstero zmienił(a) tytuł na [mute ] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez @darknight
  • devvy_1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...