Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[zpj ] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez @darknight


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

    •  
     

  •  

Nick na serwerze:  M0NSTERO
UID:  7210 
Serial:  96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) zpj mute 
Powód kary:  taran  Nadużywanie vc.
Nick członka administracji nadającego karę:  @darknight
Data nadania kary:  30.09 | 30.09
Data zakończenia kary:  30.09 20 | 30.09 22
Wyjaśnienie: 

zpj 

Chciałbym złożyć apelację w związku z nałożeniem na mnie kary Zajścia na Punkt Junction (ZPJ) na serwerze Out RPG. Otrzymałem karę za tzw. taranowanie, jednak chciałbym przedstawić szczegóły sytuacji oraz wyjaśnić, że nie było to celowe naruszenie zasad.

W trakcie mojej interakcji z kolegą na serwerze, doszło do przypadkowego zderzenia się naszych pojazdów. Nie była to sytuacja zamierzona ani celowe taranowanie. Przepraszam za wszelkie zamieszanie, jakie to wydarzenie mogło spowodować.

Proszę zauważyć, że była to sytuacja niezamierzona i nie mająca na celu łamania zasad serwera. Zrozumiałem ważność przestrzegania regulaminu i zapewniam, że będę bardziej ostrożny, aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości.

Apeluję o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji i uwzględnienie tych informacji. Jestem gotów do akceptacji ewentualnych konsekwencji i zobowiązuję się do przestrzegania zasad serwera Out RPG. 
coś od siebie licze na zobaczenie mojej apelcji

Edytowane przez m0nstero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • m0nstero zmienił(a) tytuł na [zpj ] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez @darknight
  • devvy_1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...