Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na gracza JAQU6


kroko3437

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego:kroko

Nick Oskarżonego:JAQU6
Powód Skargi:SCAM
Data I Godzina Zdarzenia: dzisiaj około godziny 20:47
Opis całej sytuacji:
napisałem ogłoszenie że kupię 100 g haszyszu lub marichuany gośiu się zgodził uzgodniliśmy cenę 20k za 100 sztuk dotarłem na wyznaczone miejsce a on mi dał 10g 10sztuk i powiedział to tak że ja niewiedziałem o co chodzi myślałem że on to da w 10 tradeach bo ma podzielone że nie może albo że 10g razy 10 sztuk czyli 100g a jak mu o tym powiedziałem żeby oddał albo dał resztę to powiedział mi że to moja wina

 

a najpierw uzgodniliśmy że kupię 100g marichuany za 20k
więcej nie mam ale będą w logach
bo nie zdążyłem i zniknęły
wyżej była uzgodniona cena
i liczba sztuk
a później że ma mi dać 90g albo 18k to się dogadamy a on na to że to już jego i to nie jego wina
tylko moja
Coś od siebie: chciałbym odzyskać pieniądze lub dostać pozostałość mojej wymiany
Dowód! (Wymagane!):image.png?ex=6519c5a8&is=65187428&hm=d1504e3dd43e6ab63aa61b526302f080a64915f4366f153f42061d784871adaa&
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):poinformowałem go ale wyszedł z serwera niestety nie zdążyłem zrobić screena ale napisałem mu że jak nie da mi 18k albo 90g to że napisze reporta niestety nie mam za wielu dowodów ponieważ napisałem reporta i myślałem że nie będzie to potrzebne ale nie było żadnego admina online



 
 
Edytowane przez kroko3437
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...