Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Kacpeereek


franio420

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego:Franio410
Nick Oskarżonego:Kacpeereek
Powód Skargi:Powód zamknięcia w więzieniu jest nie poprawny
Data I Godzina Zdarzenia: 23:41:38
Opis całej sytuacji:Sytuacja była taka że sie ogłaszałem że sprzedam różnego reodzaju narkotyki napisal do mnie czołgus że jest zainteresowany kupnem z poczatku wiedziałem że coś tu  jest nie tak ale przyjechałem na miejsce transakcji która oczywiście została przerwana przez policje po pościgu po tym jak zostałem złapany to Kacpeereek chciał bym otworzył bagażnik i wyjął to co w nim mam ale w sumie to nie jest powód skargi a więc jak tego nie zrobiłem i dojechaliśmy do więzienia to jeden z powodów zamknięcia w więzieniu to jest "Totalne 0rp" a chciałbym zaznaczyć że gramy na serwerze RPG a nie RP więc roleplay nie jest wymagany oraz chce zaznaczyć że nie mam ani nie miałem włączonego statusu RP więc uważam że ten powód uwięzienia nie powinien zostać wpisany.
Coś od siebie:chciałbym aby gracz Kacpeereek został w jakiś sposób ukarany
Dowód! (Wymagane!):
image.thumb.png.da685019849a2611248dc75f5cc7e1d4.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):(musiałem wysłać na serwerze bo z  nieznanych mi powodów  nie moge wysłać wiadomości pv)image.thumb.png.66a27b6933cf590c2004c385473c7374.pngimage.thumb.png.5f6c9bc8d9a182a07ed430563910b396.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...