Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Administratora Vaste


legendarymanv8

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: LegendaryManV8
Nick osoby oskarżonej: Vaste (_d0naT_)
Powód napisania skargi: Zbyt długie rozpatrywanie skargi jak i długi czas oczekiwania na jakąś reakcję ze strony administratora.
Godzina zdarzenia: Ciężko określić jako iż skarga była pisana dawno.
Dokładna data zdarzenia: Od 25.09 do Teraz (04.10) 
Opis sytuacji: Napisałem skargę na nie jakiego gracza o nicku Suchy który wykorzystał błąd serwera na zakup pojazdu który znajdował się na mojej i kolegi posesji. Do dzisiejszego dnia skarga nie została rozwiązana mimo to że już półtora tygodnia temu była napisana. Zajęłoby to naprawdę chwilę aby rozpatrzeć tą skargę ale jak widać Oskarżony woli czekać dłużej i nic nie robić. 
Dowody: https://outrpg.pl/topic/4446-skarga-na-suchy/#comment-21159
Coś od siebie: Prosiłbym o ukaranie owego administratora za długi czas oczekiwania na jego reakcję a także popędzenie go w codziennych obowiązkach administratora. Zapewne jego wytłumaczeniem będzie życie codzienne ale jakoś nie wydaje mi się mimo to że na discordzie jest codziennie Online więc chwilę na forum powinien mieć.
Prosiłbym również o odsunięcie owego Administratora od działu Skargi Na Graczy jeżeli każdy miałby tyle czekać to po co miałby się tym zajmować.
Pozdrawiam.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...