Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SpiochuGOD Apelacja o nick podczas statusu RP


spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: SpiochuGOD
-UID: 7268
-Wiek RP: 33
-Wykształcenie: wykształcenie podstawowe, wykształcenie gimnazjalne, wykształcenie średnie (technik elektryk), kurs na technika elektryki medycznej, wykształcenie wyższe (licencjat z zarządzania, magister BHP) lizłem trochę farmaceuto logi ale na pierwszym roku powiedziałem że „chuj w to” i po tych trzech słowach zmieniłem kierunek 

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jacob to mężczyzna o imponującej budowie ciała, wysoki, mierzący około 190 cm wzrostu. Jego ciało jest dobrze umięśnione dzięki regularnym treningom siłowym, a sylwetka jest proporcjonalna. Ma gęste, kruczoczarne włosy, które nosi krótko przycięte (buzz cut), oraz brodę, która dodaje mu pewności siebie. 

(nie wiem czy to miały być cechy czy wygląd postaci to wysyłam oba)

Jacob jest osobą pewną siebie, zdecydowaną i ambitną. Jest inteligentny, co sprawia, że osiąga sukces w swojej karierze. Jest też lojalny wobec swoich przyjaciół i bliskich, gotów pomóc w trudnych chwilach. Ma poczucie humoru i potrafi rozładować napięcie w każdej sytuacji. Jacob jest również bardzo ciekawy świata i lubi podróżować, poznawać nowe kultury i tradycje.

 

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Jacob Kaida dorastał w spokojnej rodzinie, gdzie nauka była zawsze ceniona i promowana. Jego rodzice byli wykształconymi ludźmi, a zwłaszcza ojciec był prawnikiem, który zawsze podkreślał wartość wiedzy i sprawiedliwości. Jacob od wczesnego dzieciństwa wykazywał duże zainteresowanie nauką i szybko stał się jednym z najlepszych uczniów w swojej szkole.  W szkole średniej Jacob kontynuował swoją doskonałą edukację. Odznaczał się jako uzdolniony matematyk i naukowiec, zdobywając liczne nagrody w konkursach naukowych. Był również kapitanem drużyny debatującej i często bronił wartości etycznych i moralnych.  Jednak życie Jacoba nagle stało się dramatyczne, gdy jego ojciec, ceniony adwokat w mieście, został brutalnie zamordowany przez tajemniczego oprawcę. To wydarzenie wstrząsnęło jego rodziną i całą społecznością. Sprawa była skomplikowana, a śledztwo nie przynosiło rezultatów.  Jacob postanowił, że nie może pozostać bierny w obliczu tragedii swojej rodziny. Zainspirowany chęcią poznania prawdy i zemsty za śmierć ojca, zdecydował się dołączyć do Federalnego Biura Śledczego (FBI). Jego wyjątkowe zdolności analityczne, zdobyte podczas lat nauki, oraz determinacja do rozwiązania zagadki zabójstwa jego ojca sprawiły, że został przyjęty do tej prestiżowej agencji jako młody agent.  Przy pracy w FBI Jacob stawił czoła wielu wyzwaniom, ale jego głównym celem pozostała sprawa morderstwa ojca. Jego poświęcenie i determinacja były napędzane chęcią sprawiedliwości i zapobieżenia podobnym tragediom innym rodzinom.

-Jaka jest twoja definicja RP: odgrywanie prawdziwego życia w grze komputerowego 


-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Jacob Kaida 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...