Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Amoneczek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukino


amoneczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Amoneczek
UID: 1077
Serial: ED3A63C2067380D8606141364A338943
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Wykorzystywanie błędów gry
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary:  08.08.2023
Data zakończenia kary: 03.05.2026
Wyjaśnienie: Szanowna Administracjo, Niniejszym pragnę złożyć oficjalną prośbę o usunięcie nałożonego na mnie bana na moje konto. Chciałbym przedstawić kilka argumentów, które mam nadzieję przekonają Państwa do zrewidowania tej decyzji. Przede wszystkim, chciałbym podkreślić, że zdaję sobie sprawę z naruszenia regulaminu, które doprowadziło do mojego bana. Jednakże, jestem całkowicie świadomy swojego błędu i zapewniam Państwa, że takie sytuacje się nie powtórzą. Rozumiem konsekwencje moich działań i jestem gotowy ponieść wszelkie konieczne konsekwencje.

Coś od siebie: Ponadto, chciałbym zaznaczyć, że jestem aktywnym uczestnikiem społeczności i z pasją angażuję się w dyskusje oraz udzielam się w różnych tematach. Przez okres mojego pobytu na forum zbudowałem dobre relacje z innymi członkami społeczności, a moje działania przyczyniły się do rozwinięcia wielu wartościowych tematów. Chciałbym kontynuować moje interakcje z innymi użytkownikami i przyczyniać się do rozwijania społeczności. Ponadto, zwracam uwagę na to, że przez okres swojego pobytu na tej platformie nie było żadnych dłuższych incydentów, które wywołałyby obawy o moje dalsze zachowanie. Uważam, że nauczyłem się lekcji z mojego poprzedniego naruszenia i jestem gotowy podjąć odpowiedzialność za swoje czyny w przyszłości. Dlatego też, proszę o zrozumienie i ponowne rozważenie mojej prośby o usunięcie bana. Zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu i będąc aktywnym, konstruktywnym członkiem społeczności. Wierzę, że odbyła się potrzebna refleksja i podjęcie takiej decyzji może przyczynić się do odbudowy mojego wizerunku oraz wspólnego rozwoju naszej społeczności.

Z wyrazami szacunku, Amoneczek

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...