Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

| Tobelek | Apelacja o nick RP


tobelek

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Tobelek
-UID: 17433
-Wiek RP: 26
-Wykształcenie: Wyższe, skończone Studia jednolite magisterskie prawnicze, ukończona Akademia San Andreas Police Department
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Andrzej ma 26 lat. To człowiek otwarty, towarzyski i zawsze pomocny. Uwielbia sport a w młodości grał w IV Lidze polskiej w piłkę nożną. Andrzeja charakteryzuje kitka z włosów oraz polskie ogrodniczki – jako sentyment do odległej ojczyzny.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodzony w 1997r. Andrzej McArthur to obywatel pochodzenia polsko-amerykańskiego. Po studiach prawniczych wyleciał do stanu San Andreas, aby zająć się swoim śmiertelnie chorym ojcem. Z racji na to, że jego ojciec należał do SAPD, Andrzej po jego śmierci również złożył papiery do Departamentu. Obecnie jest jednym z bardziej aktywnych funkcjonariuszy i bardzo szybko pnie się w drabinie frakcyjnej. Mieszka w El Quebrados wraz z grupką znajomych polskiego pochodzenia.
-Jaka jest twoja definicja RP: Posiadanie postaci w grze, w którą się wczuwasz i budujesz jego historie tak jakby wyglądało to w prawdziwym życiu.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Andrzej McArthur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...