Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


samoolocik

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Samoolocik

 

-UID: 15327

 

-Wiek RP: 23

 

-Wykształcenie: wysokie

 

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane) :Harry ma 23 lata, To mężczyzna który miał trudne dzieciństwo oraz nie miał zbyt wielu kolegów, lecz po skończeniu szkoły średniej jego zycię się zmieniło, poniewaz wziął się za siebie i poszedł na akademie SAPD. Przed Akademią pracował jako ochroniarz. PO kilku latach jak skonczyl Akademie w SAPD powiodło mu się dobrze poniewaz po kilku mieśiacach otrzymał Range Captaian i przejął wydział TED.

 

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodzony w 2000r. Harry niegdyś zamieszkiwał okolice Red County, gdzie zaczynał swoje pierwsze potyczki z policją. Harry Wilson to obywatel Brazylijskiego. Po skończeniu liceum udał sie on do pobliskiego klubu gdzie pracował jako ochroniarz przez 5miesiecy ale po tym chcaił spróbowac czegoś więcej, więc wyproszwadził sie do SF by móc dołaczyc do Frakcji SAPD, po kilku dobrych miesiacach udało mu się przejśc akademie z pozytywnymi wynikami egzaminu. Po kilku miesiacach od skonczenia akademi został on awansowany na Capitana oraz w swoje reęce przejął wydział TED.

 

-Jaka jest twoja definicja RP: Role Play jest to wczucie sie w swoja postaćm którą odgrywamy, polega to na tym ze to my budujemy ścieżkę sowjeje postaci i to my mozemy zasadzic co ona bedzie robic

-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Harry Wilson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...