Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


vexonekkq

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Vexonekkq
-UID: 4664
-Wiek RP: 21
-Wykształcenie: Średnie
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane) : Max Williams urodzony w małym miasteczku Dillmore obok Los Santos. Karnacja lekko ciemniejsza, krótkie włosy. W przeszłości grał w amatorskim klubie piłki nożnej. Pracował w 2 pracach na raz by utrzymać dom.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Max urodzony w 2002 roku w małym miasteczku Dillmore. W szkole był prześladowany przez innych rówieśników, ponieważ nie pochodził z zamożnej rodziny, lecz dla wszystkich był pomocny. Po skończeniu szkoły rozpoczął prace najpierw jako pracownik w Emergency Road Service gdzie po kilku miesiącach został doceniony i awansowany na stanowisko Zastępcę Kierownika, lecz po 2 miesiącach opuścił i dołączył do San Andreas Police Department gdzie do tej pory jest. Aktualnie jest w wydziale TED i radzi sobie dobrze.
-Jaka jest twoja definicja RP: RolePlay to możliwość wcielenia się w inną postać, eksplorowania różnych aspektów jej życia i tworzenia fascynujących historii w wirtualnym świecie. To odkrywanie nowych perspektyw, interakcja z innymi graczami i rozwijanie postaci w zgodzie z jej charakterem.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Max Williams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...