Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


shaniyo

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: pamelcia

 

-UID: 18052

 

-Wiek RP: 23

 

-Wykształcenie: Wyższe, Akademia Wojskowa

 

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Melissa Verlane to twarda, zdeterminowana i utalentowana oficerka wojskowa. Jej wzrost jest średni, a budowa ciała atletyczna, co sprawia, że emanuje siłą i pewnością siebie. Jej krótkie, czarne włosy zwykle układają się w schludny i praktyczny sposób, co odzwierciedla jej profesjonalne podejście do życia. Melissa jest oficerem który zdobył wiele doświadczenia w trakcie służby wojskowej oraz w dzieciństwie przed wojskiem. Jest specjalistką od taktyki i strategii, co czyni ją doskonałym dowódcą. Jest również niezwykle oddaną i lojalną towarzyszką dla swoich przyjaciół. Poza wojskiem Melissa fascynuje się od urodzenia motoryzacją, jej ojciec przed wojskiem pracował jako mechanik. Jej historia i poświęcenie stanowią inspirację zarówno dla niej i jak dla jej całej rodziny.

 

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Melissa urodziła się w 2000r. w niewielkim miasteczku na obrzeżach Los Santos. Miała starszego brata, który był dla niej mentorem i przyjacielem od najmłodszych lat. Ich rodzice byli surowi, ale wyrozumiali, i zawsze podkreślali znaczenie wartości takich jak honor, lojalność i pracowitość. Jej dzieciństwo było pełne aktywności na świeżym powietrzu. Wspólnie z bratem spędzali godziny na zabawie w lesie i eksploracji okolicznych pól. To właśnie wtedy Melissa zyskała miłość do przyrody i zdobywała umiejętności, które później okazały się przydatne w jej szkoleniu wojskowym. Dzieciństwo Melissy ukształtowało ją jako osobę o silnych wartościach, skoncentrowanej na celu i z miłością do przygód na świeżym powietrzu. Te doświadczenia pomogły jej również wykształcić w sobie odpowiednią postawę do służby wojskowej oraz do pomocy innym, co stanowi filar jej osobowości i działań w dorosłym życiu.

 

-Jaka jest twoja definicja RP: RolePlay to zabawa, w której ludzie wcielają się w swoją postać, tworzą historie i wspólnie fabułę

 

-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Melissa Verlane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...