Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na supporta Adrian27


nav.0000

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  rambriedandestaovsol

Nick osoby oskarżonej:  adrian27

Powód napisania skargi: kary losowane na podstawie wyobraźni 

Godzina zdarzenia: 21:50   i    22:16

Dokładna data zdarzenia: 13.10.2023

Opis sytuacji: Witam, sprawa wygląda następująco:

Otrzymałem muta od supportera Adrian27 z powodem CBK w stronę gracza, który miał trwać 12 godzin. Jakieś 20 minut później otrzymałem kolejnego muta, który trwa już 7 dni. Oba muty są oczywiście słuszne, ponieważ wyzywałem się z pewnym graczem, lecz moim zdaniem kara ta została chyba losowana na kole fortuny.Myślę że administracja swój własny taryfikator, na podstawie którego powinna wystawiać kary, bo są gracze, którzy dostają po 12-24 godzin muta, i jestem jeszcze ja, który dostaję muta już na tydzień, bo tak się najwidoczniej podoba (Mam na myśli ten sam powód, czyli wjazd na rodzinę).Osoba z którą się wyzywałem również wyzywała mi rodzinę, na co oczywiście mam dowody w postaci nagrania, lecz tego incydentu już niestety support nie widział.

Jeżeli supporter widział moje zachowanie w stosunku do drugiego gracza, to dlaczego tylko ja wtedy zostałem ukarany? Administracja nie powinna traktować graczy jako ten winny i bardziej winny, tylko powinna przede wszystkim być sprawiedliwa w stosunku do drugiego gracza.W tej skardze nie zależy mi, aby ukarać również gracza, z którym się wcześniej wyzywałem, lecz żeby ukarać tego właśnie Supporta, który losuje kary na kole fortuny od Friza i który jednocześnie zmienia zdanie i daje mi kolejnego muta.Gracz ten oczywiście również został ukarany ale już przez innego supportera.Mam nadzieję że skarga zostanie rozpatrzona pozytywnie, ponieważ przynajmniej według mnie, kara została bardzo przesadzona.Świadkami powyższego zajścia byli również Komar oraz Mefiuu.Liczę na pozytywne zaakceptowanie skargi oraz ukaranie tego oto członka administracji.

Dowody:  https://krakenfiles.com/view/jjeCXjkihn/file.html

Coś od siebie: elo tu relraviediiev mysle ze kare zdejmiecie ... pozdrawiam samolocika który ukaral gracza bo adrian27 nie chcial tego dokonać . Kc helikopter. 

IMG20231013225826.jpg

IMG20231013225835.jpg

Edytowane przez nav.0000
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • nav.0000 zmienił(a) tytuł na skarga na supporta Adrian27
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...