Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na DarkNight


stanislaw_chmura

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Stanislaw_Chmura
Nick osoby oskarżonej: 
Powód napisania skargi:  Niesluszna kara bez pokazania jakich kolwiek dowodow 
Godzina zdarzenia: 14.10.2023 godz 19
Dokładna data zdarzenia: 14.10.2023r
Opis sytuacji:  Otoz tak wsiadlem sobie w mojego ranchera longa i jezdzilem przez cale doherty lecz niestety no niektorzy nie potrafia zachowac sie na drodze wjezdzajac na nie swoj pas albo tamujac ruch niby ich staranowalem i otrzymalem prawo jazdy lecz BEZ ZADNEGO DOWODU BO KTOS NAPISAL /report TARAN !!!!!! no bez przesady ale chcialbym otrzymac dowod gdzie niby odwalam albo taranuje graczy. Lecz gdy ktos mnie staranuje itp to musze miec nagranie itp Ale no wyobrazic sobie ze DarkNight bez wszelkich dowodow zabiera prawko bo ktos reporta napisal i on niby mnie specuje jak odwalam? Jezdze sobie w ta i spowrotem przez doherty swoim pasem nie zagrazajac nikomu 🙂 na nagraniu w rejestratorze mam ze jakies zderzenie z pojazdami bo tak ROnaldinho i Rolnik wjechal na moj pas, lecz jakby tego bylo malo w 28s DarkNight bez zadnego powodu zaciagnal mi reczny w aucie , wiec tutaj mamy naduzywanie swoich praw 
Dowody:  Imgur: The magic of the Internet Nagranie z tej sytuacji moge wyslac na discord 😉
Coś od siebie:  Wg mnie ten moderator wgl siue nie nadaje na te stanowisko , kary niesluszne bez jakichkolwiek dowodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...