Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[mute] m0nsetro prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Blancii


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: m0nstero
UID: 7210
Serial: 96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) mute 
Powód kary:  bk 
Nick członka administracji nadającego karę:  blancii
Data nadania kary:  19.10
Data zakończenia kary: 20.10
Wyjaśnienie: 

Chciałbym podnieść kwestię kary mute, którą otrzymałem. W trakcie mojej interakcji z graczem o nicku "czekmu", tenże gracz zabił innego gracza, będąc poza obszarem walki (dm), jednocześnie mnie wyzywając.

Postanowiłem nagrać tę sytuację i poinformować gracza, że zamierzam wysłać zapis do administracji, spodziewając się, że taka reakcja zwróci uwagę na naruszenia zasad gry. W rezultacie, gracz "czekmu" został ukarany mutem.

Chociaż zrozumiałem, że moje ostrzeżenie było konieczne, czuję się niesprawiedliwie potraktowany przez otrzymaną karę mute. Moje zamiary były skierowane ku utrzymaniu zasady fair play w grze.

Pragnę przedstawić dowód w postaci nagrania, które potwierdza moje słowa i ukazuje incydent. Mam nadzieję, że po przyjrzeniu się tej sytuacji ponownie, zrozumiecie, że moje intencje były dobre, a kara mute nie jest uzasadniona.


Coś od siebie: liczę na rozpatrzenie mojej apelacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...