Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

WThunder - Apelacja o nick podczas statusu RP


w_thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WThunder
UID: 15718
Wiek RP: 27
Wykształcenie: Średnie
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Wysoki dobrze zbudowany mężczyzna o niebieskim oczach, blondyn. Rysy twarzy oraz karnacja skandynawsko-słowiańskie. Opanowany, otwarty na kontakt z nowo poznanymi ludźmi, stanowczy w podejmowanych przez siebie decyzjach.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Bjorn urodził się w Ameryce jako dziecko Norweskiego emigranta oraz Amerykanki z Polskimi korzeniami (jej rodzice emigrowali do ameryki w czasie wojny). Od dziecka interesował się służbami mundurowymi i chciał pójść w ślady ojca który był uznanym funkcjonariuszem Detective Bureau, to spowodowało że po osiągnięciu pełnoletności od razu wstąpił do Policji. Przez wiele lat osiągał sukcesy ale nienawidził stagnacji więc zmieniał miasta w których służył i zaczynał od początku aby piąć się w górę po szczeblach kariery. Po ostatnich sukcesach które osiągnął przyjechał do San Andreas aby dołączyć do tutejszej policji i spróbować swoich sił w walce z przestępczością okręgu 3 miast.
Jaka jest twoja definicja RP: Roleplay to przede wszystkim immersyjne odgrywanie roli, na serwerze jest to wcielanie się w wykreowaną postać IC, odgrywając jej czynności przy użyciu odpowiednich komend oraz animacji odzwierciedlających realne zachowania.
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Bjorn Hallsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...