Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o Bana


Domino76

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Domino76
UID: 403
Serial: Podam na pv
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) Ban
Powód kary: Nw nie czytałem dokładnie 
Nick członka administracji nadającego karę: @Hoffmann
Data nadania kary: 10.10.2022
Data zakończenia kary: X
Wyjaśnienie: Chodzi mi.n o to auto. Nie odpowiedziałem tam bo po prostu nie miałem czasu ale już wyjaśniam. Marlejek kiedy wszedł mi na konto zabrał mi prasa na id No i sprzedał a że ja potem dostałem ub  to powiedziałem mu na pw żeby mi coś oddał za to No i się umówiliśmy itd No i oddał ale xerio mu powiedział że dostał wzrot majątku to taki marlejek mało myślny nie spytał się czego dostałem. Ja oczywiście dostałem zwrot aut i kasy która została wydana przez innego gracza No ale on sobie ubzdurał że dostałem hajs ten który on wziął za tego perka No i tak wszyło że marlejek się spłakał i teraz gada wzbury że jestem niby frajer itd wzywa na pw No myślisz że ta sytuacja się po lepszy No ale jak widać nie i pytam się teraz tak jakim cudem chłop który miw chodzi na konto wydaje moje ciężko zarobione pieniądze nic mu nikt nie robi ani nie banuje ani nic tylko jeszcze sprawa cala jest nagłośniona na mnie bo ja dostałem zwrot hajsu i UJ nie mogę dostać tego wzrot  co miałem. No ja powiem tak ja mu mogę tego cometa oddać bo mi nie zależy szczerze na nim tylko mi chodziło o to żebym nie tracił majątku a że taki marlej mówi "Jebac tego pseudola i tak mogę ci oddać bo nie będę grał to No mowie ok a teraz nagle pisze skargę wyzywa mnie od jakiś handlarzykow + leci na pw i coś zyga do mnie ? Nie wiem jak to będzie dalej bardziej on powinien mieć bana a nie ja szczególnie że ja nic nie mówiłem że mu  fury nie oddam tylko wtedy mówiłem mu że dzięki za furę i tyle a że się oburzył nie chciał się dogadać na pw bym mu to oddał to już nie moja wina ja jak mówię mogę mu oddać to co dostałem czyli cometa i może być sprawa wyjaśniona a jeśli nie no to ja nie wiem jak chcecie to zrobić ja mówię jestem otwartym na wszystkie propozycje :) Pozdrawiam Ciepluto z rodzinką 
Coś od siebie: Miłego Dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...