Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] m0nstero prośba o zdjęcie kary, ukarany przez DXTJ


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

Nick na serwerze:  m0nstero 
UID:  7210
Serial:  96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) perm
Powód kary:  Podawanie danych graczy, odwalacz.
Nick członka administracji nadającego karę:  DXTJ
Data nadania kary:  21.10
Data zakończenia kary:  perm
Wyjaśnienie: 

Chciałbym zdecydowanie odwołać się od decyzji o nałożeniu na mnie blokady permamentnej z powodu zarzutów udostępniania danych graczy. Chciałbym podkreślić, że osobiście nie byłem zaangażowany w żadne działania tego rodzaju na serwerze OutRPG.

Otrzymałem screenshoty przypisywane mojej osobie, na których rzekomo udostępniam dane graczy. Jednakże, po dokładnym przeanalizowaniu tych materiałów, zauważyłem, że nie byłem autorem tych konkretnych komunikatów. Wygląda na to, że ktoś podszywa się pod moją tożsamość w celu szkalowania mojej reputacji na serwerze.

W pełni rozumiem powagę zarzutu oraz respektuję wszelkie środki zabezpieczające prywatność graczy. Dlatego też jestem gotów udostępnić wszystkie wiadomości związane z moim kontem na platformie Discord w celu potwierdzenia mojej niewinności. Chcę aktywnie współpracować z zarządem w celu wyjaśnienia tej sytuacji i rozwiania wszelkich wątpliwości.

Zobowiązuję się również do przestrzegania wszelkich regulaminów serwera OutRPG i do aktywnego uczestnictwa w utrzymaniu pozytywnej atmosfery społeczności.

Proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy oraz o możliwość przedstawienia moich dowodów na poparcie mojej niewinności.

Coś od siebie: liczę na rozpatrzenie mojej apelacji 

Edytowane przez m0nstero
  • Lubię to 1
  • Haha 12
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...