Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Xeenon - Apelacja o nick RP


.xenonn

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Xeenon.
-UID: 18482
-Wiek RP: 32
-Wykształcenie: Wyższe, tytuł magistralny
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Matthew, bo tak nazwali go rodzice 32 lata temu jest wysokim, nie rozstającym się ze swoimi okularami brunetem. Na codzień uczęszczał na studia - po nich szuka nowej drogi w życiu. Od dziecka zapatrzony był w służby mundurowe - teraz, gdy już ma otwartą bramę na jedną z nich wychodzi na wieczorne spacery, zastanawiając się której członkiem mógłby zostać. Na ogół jest spokojnym chłopakiem, starającym się zmieniać się na coraz to lepszą personę.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodzony w 1991 roku Matthew od zawsze był spokojnym dzieckiem. Nigdy nie sprawiał problemów rodzicielskich, uczył się pilnie - a do wyznaczonych mu zadań podchodził z zimną głową. W wieku 14 lat, gdy pewnego razu w zimny weekend postanowił wyjść na dwór późnym rankiem zauważył starszą panią, która zemdlała. Automatycznie w jego głowie zapaliła się czerwona lampka. Młody chłopak pod presją wiedział, że jeśli nic nie zrobi - starszej pani może stać się krzywda. Będąc dobrym uczniem, zapamiętał podstawowe czynności ratunkowe, co pozwoliło mu uratować życie starszej kobiety. Od tamtego czasu wiedział już, że chce pomagać obywatelom stanu San Andreas. Niestety, późniejsza część jego życia była troche mniej kolorowa.  Był on gnębiony w szkole przez rówieśników, był nazywany nerdem - i kujonem. Co wywołało u niego problemy. Po skończeniu szkoły średniej, dorosły już Matthew postanowił iść na studia, co  jak się okazało było jednym z lepszych wyborów w jego życiu, poznał tam kobietę, która później jak się okazało postanowiła go zdradzić. Lecz Matthew pozostał silny, ukończył studia, a aktualnie znajduje się w najlepszym miejscu jego życia.
-Jaka jest twoja definicja RP: RolePlay - Moją definicją w/w czynności jest Immersja - wczucie się w postać na najlepszy możliwy sposób. Potocznie mówiąc jest to proste odgrywanie życia realnego w grze komputerowej.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Matthew Johanson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...