Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick rp


franio420

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:Franio420
-UID: 17928
-Wiek RP: 26
-Wykształcenie: Średnie
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Liam Smith, urodzony 18 lipca 1997 roku, to młody mężczyzna o brunetownych włosach i niebieskich oczach. Jest osobą o zdecydowanej twarzy, zawsze gotową do wyzwań, a jego postawa emanuje pewnością siebie. Jest wysportowany i dba o kondycję fizyczną. Jego charakter cechuje się determinacją, pracowitością i zdyscyplinowaniem. Jest oddany swojej pracy i zawsze gotów stawić czoła trudnym sytuacjom, aby wprowadzać porządek i sprawiedliwość w społeczeństwie.

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Liam Smith przyszedł na świat 18 lipca 1997 roku w spokojnym miasteczku o nazwie Palimo Creek. Od najmłodszych lat zawsze marzył o tym, by zostać policjantem. Jego rodzice opowiadali mu o bohaterstwie i służbie społeczeństwu, co wzmocniło w nim pragnienie wprowadzenia sprawiedliwości i porządku. Po latach nauki i ciężkiej pracy, Liam spełnił swoje marzenie, zdając egzaminy i dostając się do prestiżowej akademii policyjnej. Jego determinacja i pasja sprawiły, że stał się nowym rekrutem, gotowym do służby i ochrony społeczności.
-Jaka jest twoja definicja RP: Roleplay,  to forma rozrywki lub zabawy, w której uczestnicy wcielają się w określone postacie lub role, wcielając się w ich cechy, zachowanie i działania. Celem roleplayu jest symulowanie życia lub historii postaci
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Liam Smith

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...