Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Borsukkk - Prośba o zdjęcie kary /// Ukarany przez LegenadryManV8


hory_zont

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Borsukkk
UID:  16540
Serial: 
AA01253709335C63DF2374B882920802
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary:  Obraza Serwera 
Nick członka administracji nadającego karę:  LegendaryManV8
Data nadania kary:  28.10.23
Data zakończenia kary:  Za miesiąc *30d*
Wyjaśnienie:  Sytuacja była na mechaniku w LV kiedy to Thunder naprawiał swojego turismo i ja odjechalem żeby mógł wyjechać, moderator Xerio wepchnął sie z argumentem "Nie widziałem że chciałeś naprawić" no i troche sie wkurzyłem, ale to sobie już wyjaśniliśmy. No i pisałem sobie z kolegą  na /pw , /pm , /sms jak kto tam woli no i tam napisałem nieładnie "spier*one te outrpg" (bez cenzury) no i dostałem bana na 30 dni za to właśnie. Było to pod delikatnymi emocjami bo to jednak moderator był nie to wiadomo.  Potem napisalem sobie ticketa elegancko że przecież to były prywatne wiadomości to dostałem odpowiedź 
"A jeżeli przez pomylke byś to napisał na twitterze"
No i potem napisałem że przecież nie napisałem tego na twitterze.

No ale dobrze, to tak w skrócie  powiem że ta wiadomość była napisana podczas emocji, ponieważ potem jak xerio już tam sobie naprawiał to nie chciałem odjechać i stałem żeby znowu nie było że "Nie widziałem że chcialeś naprawic" (Tak na złość).  Dostałem wtedy warna i sie wtedy wkurzyłem i napisałem to na pw. Nie było to specjalnie i chciałbym przeprosić za brak opanowania emocij 🙂


Coś od siebie: Mam nadzieje na UB

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...