Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Barabasz40 Wzór o Nick RP


barabasz0420

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Barabasz40
-UID: 11705
-Wiek RP: 35
-Wykształcenie: Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Paweł Scalcut to niski mężczyzna o imponującej posturze. Ma krótkie, ciemne włosy, które starannie uczesuje. Jego wyraziste, ciemne oczy nadają mu powagi i charyzmy. Paweł ma zarost na twarzy, który podkreśla jego męski wygląd. Jego ubranie jest zazwyczaj eleganckie i dopasowane, co świadczy o dbałości o wizerunek. Posiada brata Piotra Scalcuta
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Background: Paweł Scalcut, jak jego brat Piotr to były agent tajnych służb specjalnych, który po wielu latach służby zdecydował się na odejście z aktywnej działalności. Jego doskonała znajomość przenikania w najbardziej skomplikowane sytuacje czynią go niezwykle wartościowym sojusznikiem w świecie tajemniczych operacji. Po zakończeniu kariery wojskowej, Paweł znalazł nowe powołanie jako prywatny detektyw i specjalista ds. ochrony osobistej. Teraz prowadzi firmę detektywistyczą razem z bratem Piotrem w San Fierro.
-Jaka jest twoja definicja RP:  RP to odgrywanie roli poszczególnej postaci mające na celu realistycznej gry.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Paweł Scalcut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...