Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN gunar prośba o zdjęcie kary, ukarany przez R4DiX


gunarzyca

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Gunar
UID: 6335
Serial: 43FACE1403502D7C70F40B4C1D94D194
Typ kary: Ban
Powód kary: Sprzedaż map
Nick członka administracji nadającego karę: @.raadix
Data nadania kary: 30.10.2023 16:38:23
Data zakończenia kary: 04.11.2023 16:38:23

Wyjaśnienie: Chciałbym zwrócić się z prośbą o rozważenie apelacji w związku z moim banem na serwerze z powodu sprzedaży  map. Jestem głęboko zaniepokojony tą sytuacją i chciałbym wyjaśnić swoją perspektywę w nadziei na zrozumienie mojej sytuacji.Najpierw pragnę wyrazić szczere przeprosiny za swoje działania. Rozumiem, że sprzedaż nielegalnych map narusza regulamin serwera i jest niedopuszczalna. Chciałbym podkreślić, że moje zachowanie było błędne i niewłaściwe. W międzyczasie zrozumiałem powagę swojego zachowania i zobowiązałem się do przestrzegania regulaminu serwera. Usunąłem wszelkie nielegalne mapy i obiecuję, że już nigdy nie popełnię takiego błędu. Chcę naprawić sytuację i znów stać się aktywnym i odpowiedzialnym członkiem społeczności serwera.

Coś od siebie:
Jestem zmotywowany, aby zrozumieć, że moje działania były szkodliwe dla serwera i jego użytkowników. Chcę się nauczyć na własnych błędach i przyczynić się do pozytywnej atmosfery na serwerze. Proszę o możliwość powrotu na serwer, aby móc znowu cieszyć się grą w społeczności, która dla mnie wiele znaczy.

Proszę o ponowne rozważenie mojej apelacji i możliwość ponownego dostępu do serwera. Dziękuję za uwzględnienie mojego wniosku.

Edytowane przez gunarzyca
dodanie serialu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...